czwartek 06-08-09, czytany: 16688 razy, autor: Playa Barbie

Siostra Górniak apeluje, Mandaryna rzuca faceta

A Bachleda-Curuś nadal jest z Farrellem.

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF
25-letnia siostra Edyty Górniak, Małgosia, na łamach Życia na gorąco apeluje do piosenkarki: Mama płacze po każdym artykule w gazecie. Opamiętaj się!. Dziewczyna twierdzi, że Edyta już gubi się w kłamstwach. Nikt nie rozumie, dlaczego Górniak zostawiła Darka Krupę. Matka gwiazdy płacze po każdym artykule. A co robi Edzia? Być może szykuje kolejny skandal.

***

Na żywo donosi o głośnym rozstaniu: Marta Wiśniewska rozstała się rzekomo ze swoim partnerem, Michałem Szatkowskim. Para została się w przyjaźni i nie zamierza wywlekać żadnych brudów - Mandaryna woli się teraz skupić na nowej płycie. Oj, będzie bolało.

***

Natasza Urbańska w wywiadzie dla Kropka TV stawia na muzykę - chce nagrywać płytę. Nie trzeba jasnowidza, by stwierdzić, że szykuje się klapa.

***

eFakt.pl donosi, że Alicję Bachledę-Curuś i Colina Farrella widziano razem na wakacjach. To oni jeszcze się nie rozstali?

***

I na koniec Maciej Maleńczuk w wywiadzie dla Rewii:

Z jednej strony Kraków jest miastem poezji, ale jednocześnie pełno tam chamstwa. Krakowskiemu chamstwu może dorównać jedynie chamstwo warszawskie. Dlatego kłótnie między Warszawą a Krakowem powinny się wreszcie skończyć, bo mamy przecież ważną wspólną cechę.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida