czwartek 13-08-09, czytany: 20374 razy, autor: Playa Barbie

Będzie polska Moda na sukces

Grzeszni i bogaci, czyli parodia ulubionego tasiemca babć.

Piotr AdamczykPiotr Adamczyk / © KAPiF
Jesienią TVN przygotowuje kilka nowych seriali. Nie ma sensu opisywać każdego z osobna, chociaż dwa z nich wydają się szczególnie ciekawe.

Hitem ma być Naznaczony, serial owiany nutką tajemnicy. TVN zapowiada go jako hit jesieni. W rolach głównych zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską, Przemysława Sadowskiego, Dorotę Segdę, Andrzeja Grabowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Borysa Szyca, Daniela Olbrychskiego, Tamarę Arciuch i Roberta Więckiewicza

O czym jest serial?

Tadeusz Kral, będzie wiódł spokojne życie u boku żony i córki, dopóki nie spotka Nieznajomego. Kral będzie musiał zmierzyć się zarówno z tajemniczym człowiekiem, jak i z własną przeszłością - tak jego fabułę opisuje onet.pl

Kolejną propozycją jest polska, prześmiewcza wersja Mody na sukces. Wątpliwe, by przyciągnęła przed ekrany babcie. Ta parodia amerykańskiego tasiemca pełna jest wątków miłosnych, zdrady, romansów i zbrodni.

W rolach głównych: Magdalena Stużyńska jako Marjon Karter i Rejczel Karter, Rafał Rutkowski w podwójnej roli Alfreda i Manfreda Forrester, Bartek Kasprzykowski w roli Rodżera Blejka, Hanna Śleszyńska jako Rołz, czy też Bohdan Łazuka jako Łiljam Forrester.
 


Będzie polska Moda na sukces
fot. TVN


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katarzyna Glinka i...
Katarzyna Glinka i...
Glinka i Adamczyk
Glinka i Adamczyk
Piotr Adamczyk Ara...
Piotr Adamczyk Ara...
Piotr Adamczyk  TY...
Piotr Adamczyk TY...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida