wtorek 01-09-09, czytany: 16485 razy, autor: Noir

Terentiew: Górniak była królową

"Dlaczego miałaby pobiec i tańczyć zostawiając publiczność JOŚ?"

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF
Pod koniec wakacji sporo mówiło się na temat ewentualnego występu Edyty Górniak w Tańcu z gwiazdami. Plotka głosiła, że piosenkarka zastanawia się czy wybrać udział w tanecznym show, czy być jurorką w kolejnej edycji Jak Oni Śpiewają. Mówiono o kosmicznej gaży, jaką przewidziano dla Górniak, gdyby został w Polsacie.

W wywiadzie, jaki portal Wirtualnemedia przeprowadził z Niną Terentiew, możemy przeczytać, że nie było mowy o żadnych wielkim sumach, a Górniak została
wierna Polsatowi z prostego powodu. O tym, jaka jest ranga Edyty Górniak w Polsacie najlepiej świadczą słowa Terentiew:

- Edyta okazała się fenomenalną jurorką, bardzo polubiła ten program, czemu dawała niejednokrotnie wyraz. Z drugiej zaś strony przez ostatnie lata na naszym festiwalu Top Trendy Edyta była królową - czytamy.

Stąd też decyzja o pozostaniu w programie:

- I to nie jest tak, że wszystko jest na sprzedaż - przyjaźń, lojalność, przywiązanie - mówi Terentiew. - Dlatego uśmiecham się, gdy czytam o honorarium Edyty, które rzekomo zaproponowałam jej, aby została w Polsacie, bo nie ma to nic wspólnego z prawdą. Śmieję się tym bardziej, bo wszyscy, którzy znają sposób prowadzenia biznesu przez naszego szefa, raczej wiedzą, że takie kwoty nie fruwają w powietrzu. Myślę, że Edyta została, bo chciała być w tej stacji. Z całym szacunkiem dla TVN-u nie pamiętam, aby Edyta w ostatnich latach była tam zaproszona jako śpiewająca gwiazda, a jest jednym z największych polskich głosów. Dlaczego miałaby zatem pobiec tam tańczyć, zostawiając swoją publiczność w "Jak oni śpiewają"? - pyta szefowa programowa Polsatu.

Wkrótce zatem w Jak Oni Śpiewają zobaczymy wielki powrót gwiazd. W jesiennej edycji wystąpi w nim nie tylko Górniak, ale i Kasia Cichopek, która właśnie wraca z krótkiego urlopu macierzyńskiego.


Kasia CichopekPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida