piątek 11-09-09, czytany: 4241 razy, autor: X-cess

Ellen DeGeneres zastąpi Paulę Abdul

Teraz to ona będzie oceniać w Idolu.

Ellen DegeneresEllen Degeneres / © PR Photos
Odkąd Paula Abdul ogłosiła, że odchodzi z American Idol wszyscy zastawiali się kto ją zastąpi. W grę wchodziły m.in.: Victoria Beckham, Katy Perry, Mary J. Blige i Queen Latifah. Wszystkie jednak zdecydowały się jedynie na pojedyncze, gościnne występy.

Tajemnica została wreszcie odkryta. Nową jurorką będzie Ellen DeGneres, która przyznała, że bardzo się cieszy z tej propozycji.

- Już nie mogłam się doczekać, kiedy wszystkim powiem. Utrzymanie tej wiadomości w tajemnicy nie było łatwe, ale teraz wreszcie mogę oficjalnie poinformować, że zastąpię Paulę Abdul na stanowisku jurora w "Idolu". Oglądałam ten program od samego początku i jestem jego wielką fanką, więc dostanie takiej propozycji to jakby spełnienie marzenia. Tylko pomyśleć ile pieniędzy zaoszczędzę nie musząc wysyłać smsów na moich faworytów.

Ellen będzie mieć od teraz sporo pracy. Własny program, któremu poświęca dużo uwagi i który przyniósł jej popularność, Ellen: The Ellen DeGeneres Show i dodatkowo bycie jurorką. Z całą pewnością da sobie spokojnie radę, a szczypta dobrego humoru będzie dodatkowym plusem show.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
FOOD HAUL,PACZKI,K...
Szusz
FOOD HAUL,PACZKI,K...
ZAKUPY Z TKMAXX
Mieszkamy tv
ZAKUPY Z TKMAXX
Nie Zatrzymasz Mni...
Jula (Juita Fabiszewska)
Nie Zatrzymasz Mni...
TEST HUBBY IN THE ...
Stylizacjetv
TEST HUBBY IN THE ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida