wtorek 15-09-09, czytany: 6114 razy, autor: Playa Barbie

Elton John chce adoptować, ale Ukraina nie odda dziecka

Bo on i jego "mąż" to geje.

Elton JohnElton John / © PR Photos
Sir Elton John i David Furnish, jego "mąż", chcą adoptować dziecko będące nosicielem wirusa HIV. 14-miesięczny maluch pochodzi z Ukrainy. Para odwiedziła już dziecko w sierocińcu, ale z adopcją mogą być poważne problemy. Przede wszystkim dlatego, że w Ukrainie adoptować mogą jedynie pary heteroseksualne.

- To dziecko chwyciło mnie za serce - opowiada piosenkarz. - David i ja zawsze myśleliśmy o adopcji i zawsze mówiliśmy sobie, że to niemożliwe, bo ja mam już 62 lata i myślę, że ponieważ tak często podróżuję i prowadzę taki, a nie inny tryb życia, byłoby to nieuczciwe wobec dziecka.

- Kiedy jednak zobaczyłem go, od razu chciałem go zaadoptować. Nie wiem, jak to zrobił, po prostu chwycił nas za serce. Cudownie byłoby móc zabrać go do domu. Zmieniłem zdanie odnośnie adopcji.

Cóż z tego, skoro prawo jest prawem? Dziecko będące nosicielem HIV najprawdopodobniej zostanie w sierocińcu, bez szans na dalszą adopcję (kto zechce zająć się chorym chłopczykiem?). Prawo nie tylko wyklucza pary homoseksualne, ale zaznacza również, że pomiędzy rodzicami a dzieckiem nie może być 45 lat różnicy.

Jeśli jednak jakimś cudem adopcja dojdzie do skutku, o co gwiazdor już zaczął się starać, Sir Elton i jego partner będą musieli adoptować również brata 14-miesięcznego chłopca.

Tutaj zobaczycie zdjęcia małego Leva.

Elton John chce adoptować, ale Ukraina nie odda dziecka
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...
NIC SIE NIE DZIEJE...
Julia Kobus
NIC SIE NIE DZIEJE...


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida