niedziela 20-09-09, czytany: 14026 razy, autor: Noir

Anna Świątczak: Jestem mamą pod tytułem "kura"

W domu dresy i luz.

Anna świątczakAnna świątczak / © KAPiF
Po okresie plotek na temat kryzysu w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, przyszedł czas na podreperowanie ich wizerunku.

Kolorowe gazety piszą o romantycznym czasie tylko dla dwojga, który ostatnio zafundowała sobie para. Dziennik Wschodni drukuje rozmowę z żoną Wiśniewskiego. Świątczak opowiada, jak bardzo jest zżyta z domem i rodziną:

- W ogóle trudno jest żyć z Michałem Wiśniewskim. On jest ciągle z przodu, a ja sobie jestem gdzieś z tyłu i robię dodatkowe rzeczy. I jest super! Mam czas, żeby zajmować się dziećmi. Kiedy urodziłam dzieci, okazało się, że jestem mamą pod tytułem "kura”... - mówi żona Michała.

Dodaje, że lubi odpoczywać w domu:

- Myślę, że nawet Michał, mimo całej swojej ekstrawagancji, potrzebuje jakiegoś spokoju, stabilizacji. Scena to scena, a życie to życie. Ja też mogę powariować, ale zawsze potem przebieram się w moje dresy i wtedy czuję luz. - przekonuje Świątczak, po czym zaznacza:

- Przy dzieciach trudno znaleźć sobie czas, żeby usiąść, zrobić popcorn i coś pooglądać. Mam ciągle ambicje naukowe, jednak moi profesorowie mówią: super, bardzo cię lubimy, ale... śpiewaj. Ale zaczęłam robić doktorat i mam zamiar go skończyć!


Anna Świątczak: Jestem mamą pod tytułemPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Świątczak
Anna Świątczak
Świątczak
Świątczak
Anna Świątczak, Wi...
Anna Świątczak, Wi...
Anna Świątczak
Anna Świątczak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida