poniedziałek 14-05-07, czytany: 7228 razy, autor: Lola Gudinaf

David Beckham jest uberseksualny

Nie wystarczy być metro. Teraz trzeba być UBER.

David BeckhamDavid Beckham / © Solarpix / Photorazzi
Panowie, a czy WY jesteście UBERSEXSUAL MEN?

Wydawało się, że od mężczyzny metroseksualnego bardziej zadbanego już nie znajdziesz. Bardziej kobiecego. Bardziej trendy. A jednocześnie takiego męskiego.

Dlatego też wymyślono nowy termin - mężczyzna uberseksualny. Jest bardziej "złożony", niż typowy metrus, bardziej zadbany, potrafi dobrze ugotować, i popłakać przy kobiecie, a jednocześnie nie traci nic ze swojej męskości". Taki mężczyzna ma kosmetyczkę wypchaną dobrymi kosmetykami, ale odżegnuje się od sfeminizowanego wizerunku. Nosi niedbały (tylko z pozoru!) zarost i zmierzwione włosy, które są tak naprawdę efektem 20 minut spędzonych przed lusterkiem. Rozjaśnione kosmyki? Nie, to nie sprawa słońca, które przypiekało, kiedy UBER pracował fizycznie. To fryzjerski kunszt.

Jedno wyklucza drugie?

Twórcy terminu na poparcie swojej tezy podpierają się takimi gwiazdami, jak David Beckham i Brad Pitt. Ciekawa sprawa - pierwszy z nich jeszcze kilka lat temu był stawiany za wzór mężczyzny metroseksualnego.

Mamy więc mężczyzn homoseksualnych, metroseksualnych, transseksualnych, uberseksualnych. Lista może być długa. A czy mamy po prostu mężczyzn?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida