poniedziałek 05-10-09, czytany: 25599 razy, autor: Playa Barbie

Mąż Iwony Pavlović był na ślubie bez syna i... córki!

Sielanka jest tylko na zdjęciach. Co się dzieje w tej rodzinie?

Iwona PavlovićIwona Pavlović / © KAPiF
Życie na gorąco dowiedziało się o tym, że nie tylko syn Wojtka Oświęcimskiego był nieobecny na ślubie ojca i Iwony Pavlović. Przypomnijmy - Jakub O. przebywa w areszcie po tym, jak wskutek bójki z jego udziałem zmarł jeden z napastników.

Gazeta pisze, że córka pana młodego również nie bawiła się na ślubie seniora. Dlaczego?

Oświęcimski od dość dawna nie jest z nią w najlepszych stosunkach - media jakiś czas temu pisały o jego próbach odzyskania od niej alimentów.

- Magda o weselu dowiedziała się właśnie z mediów. Wysłała ojcu SMS-a, że przyjechała z Niemiec do Polski i chętnie by go zobaczyła i poznała jego nową kobietę - opowiada Życiu na gorąco znajoma dziewczyny.

Z relacji tej samej znajomej wynika, że córka Oświecimskiego nie otrzymała zaproszenia, a wręcz pełną niechęci odpowiedź.

Dość dziwne jest to, jak w obliczu takiej sielanki wygląda wywiad, którego świeżo upieczeni małżonkowie udzielili w Vivie!.

- Przejdę obok niego, przytuli mnie, ugryzę go w uszko. Ostatnio napisał mi w SMS-ie: Zobacz, jak to fajnie się kochać. Po prostu - opowiada Czarna Mamba.

Z tekstu wynika, że rodzinne szczęście trwa od kiedy małżonkowie pokochali się będąc jeszcze w poprzednich związkach. Niestety, jakiś strasznie gorzki posmak ma to wszystko.

Mąż Iwony Pavlović był na ślubie bez syna i... córki!Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Iwona
Iwona
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović  Ta...
Iwona Pavlović Ta...
Iwona Pavlović  Ta...
Iwona Pavlović Ta...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida