czwartek 15-10-09, czytany: 23155 razy, autor: Noir

Kasia Smutniak o modelingu i chodzeniu na całość

"Nie podoba mi się, że w tym zawodzie zatrudnia się dzieci" - mówi w Twoim Stylu.

Kasia SmutniakKasia Smutniak / Twój Styl
Kasia Smutniak jest chyba bardziej rozpoznawalna za granicą, niż w kraju. Tymczasem ta modelka i aktorka od kilku dobrych lat robi na Zachodzie karierę, a jej ostatnim, spektakularnym sukcesem jest bycie twarzą perfum Giorgio Armaniego, Idole (pisaliśmy o tym tutaj)

W najnowszym numerze Twojego Stylu znajdziecie wywiad z Kasią. Modelka opowiada w nim o początkach swojej kariery, a także o tym, jak łatwo zagubić się w świecie show-biznesu będąc młodziutką dziewczyną:

Nie mam wspomnień w stylu: budzę się w łóżku z kimś obcym i nie wiem, gdzie jestem. Ale podczas ośmiu lat pracy modelki na pewno nie brakowało okazji, żeby "iść na całość". W tym światku wokół dziewczyn krążą czasem dziwni ludzie, pojawiają się narkotyki. Tak, widziałam trzynasto-, czternastoletnie dziewczyny, które "świetnie się zapowiadały", więc rzucały szkoły, wypalały się i po roku, dwóch znikały. Nie podoba mi się, że w tym zawodzie zatrudnia się dzieci - kwituje Smutniak.

O tym, dlaczego Kasia w pewnym momencie zniknęła z wybiegów i wybrała aktorstwo, a także jak w "wielkim świecie" zdobywa się role w filmach, przeczytacie tutaj.


Kasia Smutniak o modelingu i chodzeniu na całość

© KAPiF


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kasia Smutniak
Kasia Smutniak
Kasia Smutniak
Kasia Smutniak
Kasia Smutniak
Kasia Smutniak
Kasia Smutniak
Kasia Smutniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida