czwartek 17-05-07, czytany: 43223 razy, autor: Mignonne

Lis i Smoktunowicz po ślubie

Uroczytość odbyła się w Hiszpanii.

Hanna SmoktunowiczHanna Smoktunowicz /
Wszyscy obstawiali Włochy, a tymczasem do ślubu doszło w Madrycie. Hanna Smoktunowicz i Tomasz Lis spędzili tam ponad tydzień.

Kiedy prosto z Hiszpanii pojawili się w Paryżu, aby komentować wybory prezydenckie na palcu mieli już obrączki. Po skończonej relacji zaprosili ekipę na mały bankiet do hotelu Meridien Etoile. Pytani z jakiej to okazji żartowali, że muszą uczcić wybory.

Podobno to Lis dążył do śłubu. Zależało mu na tym, ze względu na rodziców, którzy bardzo przeżyli jego rozwód z Kinga Rusin. Poza tym jak donosi Życie na gorąco marzy mu się syn. Nie chce, żeby jego dziecko urodziło się w nieformalnym związku.

Pani Hania deklarowała, że :Obrączka na palcu niczego nie gwarantuje. Smoktunowicz wie z doświadczenia, że nie można mieć też pewności w związku na tzw."kocią łapę". Jej pierwszym mężem był senator Robert Smoktunowicz, a kolejnym partnerem Jacek Koziński. Ma z nim dwie córki.

Tomasz Lis ma za sobą małżeństwo z Kingą Rusin. Świadkiem na ich ślubie była ówczesna przyjaciółka panny młodej, Hanna Smoktunowicz. Lis i Rusin także mają dwie córki.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida