czwartek 05-11-09, czytany: 15983 razy, autor: Noir

Colin Farrell mówi, że chce stworzyć z Alicją dobry dom

"Odtąd moje życie będzie przejrzyste i będzie miało cel".

Colin FarrellColin Farrell / © PR Photos
"Niegrzeczny chłopiec" Colin Farrell publicznie zadeklarował, że kończy z życiem bawidamka i hulaki. W wywiadzie dla nowozelandzkiej gazety, który wyszperał efakt aktor opowiedział o swojej przemianie:

- Mam teraz zupełnie inne podejście do wielu rzeczy. Zdałem sobie sprawę, jak szczęśliwy jestem, prowadząc takie życie, jakie mam. Spędziłem ponad dekadę, żyjąc dziko. Z jakiegoś powodu było to coś, co musiałem przejść. Nie wyrzekam się przeszłości, ale teraz to już zamazana plama. Wyszedłem z tego dziwnego stanu, kiedy nie wiedziałem, co się ze mną dzieje. Czuję, że wszystko sobie ułożyłem i odtąd moje życie będzie przejrzyste i będzie miało cel.

Farrell dodał, że nie ma nic piękniejszego, niż ojcostwo. Stwierdził, że lubi nawet zmienianie brudnych pieluch. Zapewnił, że będzie się troszczył o Alicję:

- Chcę być dobrym ojcem i zapewnić dobre życie sobie i Alicji. Zdecydowanie myślę, że jestem gotowy bardziej niż kiedykolwiek do stworzenia dobrego domu i bycia częścią małego, szczęśliwego świata. To zawsze było moją ambicją. Zawsze tęskniłem do takiego życia, ale najpierw musiałem uporządkować swoje własne - podkreślił aktor.

Więcej przeczytacie tutaj.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Colin Farrell Henr...
Colin Farrell Henr...
 Henry Tadeusz Far...
Henry Tadeusz Far...
 Henry Tadeusz Far...
Henry Tadeusz Far...
Colin Farrell Henr...
Colin Farrell Henr...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida