wtorek 17-11-09, czytany: 17991 razy, autor: Chiccariya

Siostry Kardashian wspierają małżeństwa homoseksualistów

Czyli Kim, Kourtney i Khloe w imię słusznej sprawy.

Kourtney KardashianKourtney Kardashian / © mat.promocyjne
Od pewnego czasu w Ameryce głośno jest o Proposition 8, czyli propozycji poprawki konstytucyjnej w amerykańskim stanie Kalifornia, która została wprowadzona w 2008 roku.

Propozycja ta sprecyzowała definicję związku małżeńskiego jako związku "między mężczyzną i kobietą", eliminując prawo par tej samej płci do zawierania małżeństw.

Spotkało się to z wielkim oburzeniem ze strony wielu ludzi, w tym gwiazd. Spora grupa celebrytów zdecydowała się sprzeciwić temu ograniczeniu.

Wśród nich były siostry Kardashian. Kourtney, Khloe i Kim wzięły udział w kampanii NOH8, która ma na celu zniesienie niedawno wprowadzonej poprawki i pozwoleniu na zawieranie związku małżeńskiego parom homoseksualnym.

Oto, co dziewczyny powiedziały na temat Proposition 8:

Kourtney: Teraz kiedy rośnie we mnie nowe życie, powodów jest coraz więcej. Chcę, żeby mój syn rósł w świecie, gdzie miłość pobija nienawiść. To dla mnie nie do pojęcia, że w obecnym świecie, sprawa małżeństw tej osób samej płci w ogóle jest nawet dyskutowana.

Kim: To, co uwielbiam najbardziej w związku z kampanią No H8 to to, że symbolizuje ona nie tylko sprzeciw przeciwko Propozycji 8, ale tu chodzi o promowanie miłości.

Khloe: Nie powinno być żadnych ograniczeń w stosunku do tego, z kim możemy spędzić nasze życie. Nie powinno być żadnych partii politycznych, które dokonują za nas tego wyboru. Jeśli ktoś powiedziałby mi, że nie mogę poślubić Lamara, odpowiedziałbym mu, żeby się piep****.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope
Penelope
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida