sobota 21-11-09, czytany: 16633 razy, autor: Noir

Dziś 4. półfinał Mam Talent! [SONDA]

Za kogo trzymacie kciuki? Głosujcie w sondzie i komentujcie.

Mam TalentMam Talent / © KAPiF
Dla przypomnienia - w ubiegłotygodniowym, trzecim finale Mam Talent! zwycięzcami zostali KONY i Jessica.

Dziś czwarty półfinał. Zobaczcie, kto stanie do rywalizacji:

Marcin Majewski, czyli MADOXX - mieszkał w Paryżu, tam po raz pierwszy wystąpił publicznie. Inspiruje go twórczość Madonny i Mylene Farmer. Z tego, co mówi, jest stworzony do show-biznesu. Kocha scenę, występy i możliwość dawania ludziom emocji, jakich jeszcze nie doznali.

DMC Crew - koszalińska formacja taneczna, zrzesza zarówno uczniów, jak i instruktorów tańca. Zapowiadają, że po ich występie można się spodziewać wszystkiego.
"dziesięć osób - milion pomysłów" - brzmi motto grupy.

Agata Wietrzycka - 11-latka, śpiewa od 7 lat. Fanka Agnieszki Chylińskiej (ale chyba tej dawnej - bo lubi śpiewać mocny rock). Poza tym świetnie się odnajduje w poezji śpiewanej.

Anna Teliczan - 19-latka z Ostródy, studentka dziennikarstwa. Śpiewa od czasów licealnych, jest samoukiem. Do pójścia na casting namówiła ją rodzina i znajomi.

Ocelot Handvoltige - 8-osobowy zespół akrobatów ze Złotoryi. Razem trenują od 4 lat, biorą udział w zawodach, zdobywają medale. Mówią o sobie, że są w światowej czołówce.

Dominika Turek-Dmitriev - ma 12 lat, pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Potrafi kręcić 25 kołami hula-hop jednocześnie. Każdego dnia trenuje po 2-3 godziny.

Tomasz Pałasz TAP DJ - 33-latek z Warszawy, nauczyciel w-f i stepowania. Poza tym jest instruktorem windsurfingu, pirotechnikiem i właścicielem agencji artystycznej. Udział w programie ma mu pomóc w szybszym osiągnięciu zamierzonych celów.

Kruk i Blacha - duet tancerzy i beatboxerów, razem od 1993 roku. Obaj prowadzą szkołę tańca, są sędziami na zawodach tanecznych. I choć mówią, że ich talent nie jest
zależny od pieniędzy, mają mnóstwo pomysłów, jak wykorzystać ewentualną wygraną 300 tysięcy złotych.

Za kogo trzymacie kciuki?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Kamil
Kamil
Kamil Bednarek
Kamil Bednarek
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida