piątek 27-11-09, czytany: 10223 razy, autor: Playa Barbie

Jacyków: Geje adoptujący dzieci to skończeni skur***

"Nie lubią mnie, bo jestem dla nich za mało pedalski."

Tomasz JacykówTomasz Jacyków / © KAPiF
Tomasz Jacyków, zadeklarowany homoseksualista, powiedział o sobie w najnowszym wywiadzie dla Dziennik.pl, że jest "za mało pedalski".

Mało tego - wcale nie staje po stronie gejów, broniąc ich prawa do adopcji. Uważa, że chęć wychowywania dziecka przez dwóch mężczyzn to czysty egoizm:

- Faceci, którzy w tej chwili zdecydowaliby się wspólnie wychowywać dziecko, musieliby być skończonymi sku…ami i egoistami. I nie chodzi mi o to, że mogą zrobić to źle, tylko o przykrości, jakie spotykałyby tego młodego człowieka na każdym kroku…
Jeżeli w naszym społeczeństwie dojdzie do mentalnego przewrotu to nie mam nic przeciwko. Na razie Polacy nie są na takie historie gotowi. Z drugiej strony mam świadomość, że homoseksualizm wcale nie wyklucza pragnienia posiadania potomstwa. Ci faceci naprawdę marzą o założeniu rodziny
i wychowywaniu dzieci. Pod tym względem uważam się za dość szczęśliwego geja...

On sam jest nie tylko "szczęśliwym gejem", ale i gejem pozostającym w stałym związku (o kwestii wierności mówił już nie raz...). Jacyków i jego partner są ze sobą już od 14 lat.

- Jak wygląda wasz związek? - pyta dziennikarka.

- Od 4 lat właściwie nie wygląda, bo Tomek pracuje na stałe w Anglii. Codziennie wieczorem włączamy Skype'a i towarzyszymy sobie we wszelkich domowych czynnościach. Poza tym jest zupełnie normalnie. Naprawdę niczym się nie różnimy od reszty ludzi. Niezależnie od orientacji seksualnej łączenie się w pary leży w naturze człowieka.

Na koniec Jacyków rzuca, że czuje się wyklęty, że gejów nie lubi, bo "to najbardziej nietolerancyjna społeczność w naszym kraju".

- Nigdy nie byłem przez nich akceptowany. Dlaczego? Bo kiedy oni bali się własnego cienia, ja otwarcie mówiłem, jaki jestem. A teraz, kiedy bycie gejem jest supermodne, a jak nie bycie, to chociaż posiadanie takowego za przyjaciela, też mnie nie lubią, bo jestem dla nich za mało pedalski.

Cały wywiad znajdziecie tutaj.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida