niedziela 06-12-09, czytany: 32386 razy, autor: Noir

Alicja Bachleda lepi Farrellowi ruskie pierogi

Czyli nasza gwiazda w Hollywood mówi o swoim nowym życiu.

Alicja Bachleda - CuruśAlicja Bachleda - Curuś / © KAPiF,© PR Photos
Alicja Bachleda-Curuś udzieliła pierwszego od dawna wywiadu. By z nią porozmawiać, Kinga Rusin z ekipą Dzień Dobry TVN poleciała specjalnie do Hollywood.

W ciepłym kalifornijskim słońcu aktorka opowiedziała o swoim nowym życiu.

Po pierwsze stwierdziła, że największym zaskoczeniem ostatniego czasu było to, że została mamą.

- Jest to rzeczywistość, której muszę sprostać - mówiła Bachleda. - Muszę się starać, żeby pogodzić to wszystko. Ale narodziny dziecka to najpiękniejsza rzecz, jaka do tej pory wydarzyła się w moim życiu - dodała aktorka.

Świeżo upieczona mama zwierzyła się, że do swojego synka Henry'ego Tadeusza mówi w mieszanym języku, który nazywa "baby-polish". Język ten stanowi mieszankę języka polskiego, angielskiego i gaworzenia zrozumiałego dla wszystkich dzieci.

Aktorka przyznała, że narodziny syna zmieniły relacje między nią, a Colinem Farrellem. Powiedziała, że obok nowych wyzwań pojawiło się pewne ugruntowanie całego związku.

Przyznała, że karmi dziecko piersią. Nie zabrała jednak synka w podróż do Meksyku, gdzie ostatnio wypoczywała z Farrellem. Miała za sobą "pompę", by odciągać pokarm.

Jeśli chodzi o ojca dziecka,Bachleda powiedziała, że Colin świetnie się spisuje w tej roli. Pomaga opiekować się synem - zmienia pieluchy, nosi dziecko po jedzeniu, żeby się mu odbiło, jest troskliwy, a nawet martwi się. W Alicji ma dobrą partnerkę - w domowych pieleszach aktorka od czasu do czasu lepi nawet ruskie pierogi dla Colina, które ten uwielbia.

Bachleda zaprzeczyła plotkom, jakoby nie dogadywała się z matką swego partnera. Powiedziała, że obie bardzo się lubią - podobnie rzecz wygląda, jeśli chodzi o relacje matki aktorki i jej partnera:

- Oboje się bardzo lubią. Uwielbiają - można nawet powiedzieć - skwitowała plotki na temat domniemanych konfliktów.

Aktorka wspomniała też o narodzinach uczucia. Powiedziała, że na planie Ondine wszyscy byli pod wrażeniem pracy z Farrellem. Dla niej aktor od początku jawił się jako skupiony na pracy profesjonalista. Alicję zachwyciła kultura aktora, jego wielka wrażliwość i uduchowienie.

Jeśli zaś chodzi o plany na przyszłość, aktorka prawdopodobnie w lutym lub marcu stanie na planie międzynarodowej produkcji. Nie wyklucza również, że zagra w jakimś polskim filmie. Powiedziała, że czytała ostatnio sporo ciekawych scenariuszy z Polski.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
o 21.30 w TVN! Bąd...
Agent - Gwiazdy" wraca! Nowy sezon od 14 lutego w TVN!
o 21.30 w TVN! Bąd...
VLOG DOMOWY
Szusz(Subskrybuj aby nie przegapć nowości:))
VLOG DOMOWY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
ALEX WE VLOGU & ZA...
Julia Kobus
ALEX WE VLOGU & ZA...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida