niedziela 06-12-09, czytany: 32399 razy, autor: Noir

Alicja Bachleda lepi Farrellowi ruskie pierogi

Czyli nasza gwiazda w Hollywood mówi o swoim nowym życiu.

Alicja Bachleda - Curu¶Alicja Bachleda - Curu¶ / © KAPiF,© PR Photos
Alicja Bachleda-Curu¶ udzieliła pierwszego od dawna wywiadu. By z ni± porozmawiać, Kinga Rusin z ekip± Dzień Dobry TVN poleciała specjalnie do Hollywood.

W ciepłym kalifornijskim słońcu aktorka opowiedziała o swoim nowym życiu.

Po pierwsze stwierdziła, że największym zaskoczeniem ostatniego czasu było to, że została mam±.

- Jest to rzeczywisto¶ć, której muszę sprostać - mówiła Bachleda. - Muszę się starać, żeby pogodzić to wszystko. Ale narodziny dziecka to najpiękniejsza rzecz, jaka do tej pory wydarzyła się w moim życiu - dodała aktorka.

¦wieżo upieczona mama zwierzyła się, że do swojego synka Henry'ego Tadeusza mówi w mieszanym języku, który nazywa "baby-polish". Język ten stanowi mieszankę języka polskiego, angielskiego i gaworzenia zrozumiałego dla wszystkich dzieci.

Aktorka przyznała, że narodziny syna zmieniły relacje między ni±, a Colinem Farrellem. Powiedziała, że obok nowych wyzwań pojawiło się pewne ugruntowanie całego zwi±zku.

Przyznała, że karmi dziecko piersi±. Nie zabrała jednak synka w podróż do Meksyku, gdzie ostatnio wypoczywała z Farrellem. Miała za sob± "pompę", by odci±gać pokarm.

Je¶li chodzi o ojca dziecka,Bachleda powiedziała, że Colin ¶wietnie się spisuje w tej roli. Pomaga opiekować się synem - zmienia pieluchy, nosi dziecko po jedzeniu, żeby się mu odbiło, jest troskliwy, a nawet martwi się. W Alicji ma dobr± partnerkę - w domowych pieleszach aktorka od czasu do czasu lepi nawet ruskie pierogi dla Colina, które ten uwielbia.

Bachleda zaprzeczyła plotkom, jakoby nie dogadywała się z matk± swego partnera. Powiedziała, że obie bardzo się lubi± - podobnie rzecz wygl±da, je¶li chodzi o relacje matki aktorki i jej partnera:

- Oboje się bardzo lubi±. Uwielbiaj± - można nawet powiedzieć - skwitowała plotki na temat domniemanych konfliktów.

Aktorka wspomniała też o narodzinach uczucia. Powiedziała, że na planie Ondine wszyscy byli pod wrażeniem pracy z Farrellem. Dla niej aktor od pocz±tku jawił się jako skupiony na pracy profesjonalista. Alicję zachwyciła kultura aktora, jego wielka wrażliwo¶ć i uduchowienie.

Je¶li za¶ chodzi o plany na przyszło¶ć, aktorka prawdopodobnie w lutym lub marcu stanie na planie międzynarodowej produkcji. Nie wyklucza również, że zagra w jakim¶ polskim filmie. Powiedziała, że czytała ostatnio sporo ciekawych scenariuszy z Polski.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. B±dĽ pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida