poniedziałek 07-12-09, czytany: 11026 razy, autor: X-cess

Katie Price na okładce magazynu Hello (FOTO)

Ona wybacza, ale nigdy nie zapomina.

Katie PriceKatie Price / © Hello
Katie Price to prawdziwa kobieta interesu. Idzie przed siebie jak burza. Ważne jednak, żeby wszystko, co dzieje się w jej życiu, było nagłośnione przez media. Rozwód, walka z eksmężem, początek i koniec związku z Alexem Reidem.


Wszyscy na bieżąco wiedzą, co się dzieje w jej życiu. Co ją obchodzą niezbyt pochlebne opinie na jej temat? Ważne, że przyciąga uwagę mediów.

Miliony nastolatek marzą, żeby być nią, a jej biznesy - wbrew pozorom - przynoszą co roku ogromne zyski.

Magazyn Hello w najnowszym wydaniu poświęcił jej kilka stron. Jordan opowiedziała o tym, jak przeżyła rozwód i rozstanie z Alexem i jak daje sobie radę bez mężczyzny u boku.

Oto kilka fragmentów z wywiadu:

- Żyć bez mężczyzny? Dostaję dużo miłości od moich dzieci. Jestem szczęśliwa, gdy mogę je poprzytulać. Nie jest mi już spieszno do poznania nowego faceta. Wreszcie skupię się na sobie.

- Jetem osobą mocno stapiającą po ziemi, bardzo lojalną, oryginalną i hojną. Czy mam jakieś wady? Tak, jestem za bardzo otwarta i szczera, ale chyba nie uznałabym ich dosłownie za wady. To są bardzo miłe cechy charakteru.

- Nie lubię konfrontacji. Wolę odejść z miejsca konfliktu. Niestety ciągle dzieją się wokół mnie jakieś dramaty. Takie właśnie jest moje życie: klasyczna soap opera.


Katie Price

Katie Price

Katie PricePolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
 Katie Price
Katie Price
katie price
katie price
katie price
katie price
katie price
katie price
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida