poniedziałek 07-12-09, czytany: 28206 razy, autor: Chiccariya

Joanna Krupa: Bóg jest po mojej stronie

Czyli co modelka sądzi o opinii Kościoła dotyczącej jej reklamy dla PETA.

Joanna KrupaJoanna Krupa / © PETA
Reklama Joanny Krupy dla PETA wzbudziła wiele kontrowersji. (Kontrowersyjna reklama Joanny Krupy dla PETA (FOTO)).

Kościół katolicki był oburzony tym, że tak ważny symbol, jakim jest krzyż, został - według nich - zbezczeszczony. Nasza rodaczka, w wywiadzie dla TV Guide, powiedziała, że jest chrześcijanką i wcale nie uważa, że zrobiła coś złego.

- Kiedy PETA poprosiło mnie jeszcze raz, żebym wzięła udział w ich reklamach, mój menedżer powiedział im, żeby zrobić coś kontrowersyjnego. Smutne, ale niestety tylko w taki sposób można zwrócić uwagę. W innym przypadku dalej dyskutowalibyśmy o problemach finansowych Johna i Kate Gosselin albo kostiumach Lady Gagi, a na świecie są miliony zwierząt cierpiących i potrzebujących naszej pomocy.

- Byłam przygotowana na krytykę i wzbudzenie kontrowersji, ale właśnie o to chodziło. Chcieliśmy wywołać jakieś emocje. Zmusić ludzi do zastanowienia się, dyskusji i zwrócenia uwagi na ten przerażający problem, kiedy miliony zwierząt co roku są brutalnie zabijane.

- Jak wielu innych ludzi, nie widzę problemu z łączenia nagości z krzyżem. Jestem dumną katoliczką i jestem pewna, że Bóg patrzy na mnie z góry i kręci głową nad komentarzami katolickich władz.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida