poniedziałek 04-01-10, czytany: 17893 razy, autor: Noir

Mucha i Rusin rywalizują na planie You Can Dance?

Profesjonalistka kontra zmanierowana gwiazdka?

Anna MuchaAnna Mucha / © KAPiF
Od pierwszego castingu do kolejnej edycji You Can Dance było wiadomo, że Anna Mucha nie zamierza pozostać w cieniu swoich kolegów. Jej wejście do programu było wejściem smoka, a właściwie smoczycy - pewnej siebie, swego uroku i pozycji. Pojawiły się plotki na temat konfliktów między prowadzącymi program.

Jedną z nich postanowił sprawdzić magazyn Show. Na celownik wziął relacje Muchy i Kingi Rusin, które - podobno - ostro rywalizują między sobą.

Sama Rusin mówi o nowej koleżance ze spokojem i wyrozumiałością.

- Jesteśmy tacy, jacy byliśmy, chociaż początkowo sytuacja nie była dla nas łatwa ze względu na Weronikę, którą bardzo lubimy. Ania dopiero szuka tu swego miejsca. To nie my, tylko Ania musi odkryć siebie w tym programie - mówi Rusin.

Wśród członków ekipy Mucha nie cieszy się jednak najlepszą opinią. W porównaniu do Rusin, która do swej pracy podchodzi profesjonalnie - przychodzi na plan bardzo wcześnie, trzyma wszystko w ryzach i pilnuje każdego detalu, Mucha zachowuje się jak rozkapryszona gwiazda. Spóźnia się na przesłuchania, podczas castingów bywa obcesowa i zwraca uwagę na siebie, a nie na uczestników.

Anna Mucha ma tupet, o czym wiadomo nie od dziś. Ale w tego typu programach ceni się takie osobowości. Dlatego producenci na pewno tylko zacierają ręce, słysząc o domniemanych konfliktach. W końcu to nakręca oglądalność.

Cały artykuł o kulisach You Can Dance znajdziecie z dzisiejszym Show.


Mucha i Rusin rywalizują na planie You Can Dance?

Mucha i Rusin rywalizują na planie You Can Dance?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida