czwartek 14-01-10, czytany: 33439 razy, autor: Playa Barbie

Heidi Montag uzależniona od operacji plastycznych

Poddała się aż 10 zabiegom w jeden dzień! Jest nie do poznania!

Heidi MontagHeidi Montag / © PR Photos
TO DOPIERO UZALEŻNIENIE. Podejrzewamy, że ta dziewczyna skończy gorzej, niż La Toya Ib... Jakcson. La Toya Jackson, oczywiście.

23-letnia Heidi Montag chwali się w najnowszym magazynie People, że w listopadzie poddała się aż 10 zabiegom w ciągu zaledwie jednego dnia. "Dzień piękności" kosztował ją 30 tys. dolarów.

Co zmienili lub wymienili chirurdzy?

Podnieśli jej brwi, wstrzyknęli botox w czoło, skorygowali nos, wstrzyknęli tłuszcz w policzki i usta, zmniejszyli podbródek, odessali tłuszcz z szyi(!!!), poprawili uszy, wymienili silikonowe implanty w piersiach, odessali tłuszcz z talii i ud, zaś w pośladki wstawili implanty.

Heidi prezentuje "nową siebie" w magazynie, twierdząc, że "jest szczęśliwsza".

- Po raz pierwszy mam seksowne uszy! - mówi zachwycona. - Ludzie mówili, że mam wielką szczękę, jak Jay Leno. A kiedy oglądałam się w telewizji, pomyślałam, że mam uszy jak słonik Dumbo. Byłam brzydkim kaczątkiem.

Zaznaczmy, że to "brzydkie kaczątko" i tak miało za sobą kilka operacji plastycznych. Jak widać dały niewiele, bo nawet po wygładzeniu przez grafików rezultat nie powala. Cóż, pewnych rzeczy chirurg nie zapewni.


Po dziesięciu zabiegach przeprowadzonych w ciągu zaledwie jednego dnia Heidi Montag jest nie do poznania. Co więcej, gwiazdka zapewnia, że to nie koniec. "Piękne ciało trzeba jakoś utrzymać", mówi. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
szusz vlogmas
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
Szusz Vlogmas
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida