wtorek 19-01-10, czytany: 34944 razy, autor: Playa Barbie

Szulim o pierścionku swoim i Dody

"Mam w komórce śmiech Dody ustawiony jako sygnał dzwonka."

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim / © KAPiF
- Faktycznie, jest chyba z tej samej serii, nie przyglądałam się tak bardzo pierścionkowi Dody [wierzycie?], ale to tylko świadczy o tym, że Adam Darski ma bardzo dobry gust - powiedziała Agnieszka Szulim poproszona przez Roberta Patoletę o skomentowanie sprawy ich podobnych pierścionków gwiazd. - To widać nie tylko po pierścionku.

I tu zaczyna się litania do Doroty, którą Szulim wychwala pod niebiosa:

- Ja bardzo Dodę lubię. Świetny występ w Łodzi na Sylwestra, rewelacja. Doda dla mnie jest profesjonalistką. Jest kolorowa, jest jakaś, ma pomysł na siebie. Jest tak inna... Ja nie mówię o tym, jaką ona gra muzykę, bo o tym można dyskutować. Komuś się podoba, komuś się nie podoba. Mnie jej piosenki zupełnie nie przeszkadzają, nawet sobie podśpiewam. Ale Doda ma pomysł, ona wie, czego chce i idzie do przodu. Zadziwia mnie jej pewność siebie, ale zadziwia w takim pozytywnym sensie, bo nam brakuje pewności siebie, a ona wszystko ma, taka seks maszyna. Bardzo mi się podoba, naprawdę. Nawet mam w komórce śmiech Dody ustawiony jako sygnał dzwonka.

Brzmi tak słodko, że aż nieszczerze. Jakoś nie wierzymy w tak niekłamany podziw. Z drugiej strony, co można powiedzieć o kobiecie, która ma podobne piersi i pierścionek?

Tutaj zobaczysz wywiad, w którym Agnieszka Szulim-Badziak opowiada o swoich powiększanych piersiach.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida