piątek 22-01-10, czytany: 14669 razy, autor: Playa Barbie

Tymochowicz o Dodzie: Nie mam szacunku za grosz dla szmat!

"Nawet mafia ma swoje zasady. Tak robią recydywiści i szmaty!"

Piotr TymochowiczPiotr Tymochowicz / © KAPiF
Oj, doszło już do poważnej wojny. Piotr Tymochowicz nie porzuca tematu i udzielił dosadnego wywiadu portalowi se.pl, w którym porównuje Dodę do... szmaty!

To mocne słowa - widać, jak Rabczewska zaszła mu za skórę stwierdzeniem, że Tymochowicz nie jest biologicznym ojcem swojej 2,5-letniej córki.

- Jest to potwierdzenie - mówi Tymochowicz. - Wielokrotnie się wypowiadałem o prawdziwej inteligencji Dody. Wielokrotnie mówiłem, kim jest ta absolwentka zawodówki. Natomiast rzeczą haniebną jest to, że pseudowokalistka zaatakowała 2,5-roczne dziecko. W normalnym kraju to by oznaczało koniec kariery. Nie ma prawa pobytu na scenie ktoś, kto atakuje, kto zabiera honor i cześć małemu, bezbronnemu dziecku, a tak de facto się stało. Zostało zaatakowane moje dziecko, pośrednio oczywiście, i moja narzeczona.

- Ja nie wierzę... Ja po prostu nie wierzę, że jakikolwiek człowiek - nawet mafia ma swoje zasady - który nie jest szmatą ludzką, byłby w stanie zaatakować 2,5-letnie dziecko. Robią to recydywiści, robią to szmaty a nie ludzie, którzy potem są sądzeni po prostu. I tak będzie w tym przypadku.
To jest kuriozum absolutne - dodaje wzburzony.

- Można się krytykować nawzajem, to jest jasne. Natomiast argument, który dotyczy... Ja może przypomnę czego dotyczył Bal Dziennikarzy [to na tym balu Doda zaatakowała dziecko Tymochowicza]. Podobno szczytna idea. Bal był zorganizowany dla rodzin zastępczych dzieci adoptowanych... Ja nie chciałbym tego tematu rozwijać, ale miał ten bal służyć, aby wesprzeć rodziny zastępcze adoptowanych dzieci.

- Sprawa znajdzie finał w sądzie. Najłatwiej jest zniżyć się do poziomu rynsztoka, tylko ja tej zasady nie złamię. Uważam, że nie wolno nigdy atakować rodziny, a tym bardziej bezbronnych dzieci. Nie mam szacunku za grosz dla szmat!

- W normalnym kraju - a wierzę, że Polska jest normalnym krajem - to jest koniec artysty - kończy.


Tutaj znajdziecie nagranie z wywiadem, w którym Tymochowicz wypowiada się na temat Dody.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida