sobota 30-01-10, czytany: 17569 razy, autor: Noir

Mucha będzie się procesować o wykorzystanie jej nazwiska

Nie wiedząc o tym, została twarzą środka na odchudzanie.

Anna MuchaAnna Mucha / © KAPiF
Odchudzanie Anny Muchy było tematem tak wielu plotek, że wydawało się, iż nic nowego nie można już w tej kwestii wymyślić. A jednak. Mucha po metamorfozie spodobała się producentowi (bądź też dystrybutorowi) specyfików na odchudzanie, który postanowił wykorzystać wizerunek aktorki w reklamie swego produktu.

W Muchę jakby piorun strzelił. Nie dlatego, że - jak sama mówi - bezprawnie wykorzystano jej nazwisko, ale że ktoś bez jej wiedzy podpisał ją pod artykułem, który najpewniej nie ma nic wspólnego z odchudzaniem.

Aktorka utrzymuje, że straciła kilogramy wyłącznie dzięki diecie, treningom i odpowiednim zabiegom, nigdy zaś nie stosowała żadnych środków odchudzających.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN powiedziała, że sprawa z naciąganiem kobiet na preparat, który ma im pomóc w schudnięciu i jest sygnowany jej nazwiskiem, trafi do sądu. Zajął się tym prawnik Muchy.

Poza tym aktorka zdementowała plotki na temat swych zaręczyn i zagroziła rządzącej partii, że jeśli ta nie przegłosuje ustawy zakazującej na palenie papierosów w miejscach publicznych, straci swego zwolennika - w osobie Anny Muchy, rzecz jasna.

Cały wywiad z Muchą znajdziecie tutaj.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida