niedziela 07-02-10, czytany: 14022 razy, autor: Chiccariya

Dannii Minogue na okładce Glamour (FOTO)

Szczęśliwa przyszła mamusia.

Dannii MinogueDannii Minogue / © Glamour
Przyszła mama i jurorka w Australia’s Got Talent, Danni Minogue, ozdabia okładkę marcowego wydania Glamour.

W wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi, opowiedziała miedzy innymi o tym, jak bardzo cieszy się, że jest w ciąży i czemu nie chce drugi raz wychodzić za mąż.

- Nie wiemy jeszcze, czy będziemy chcieli wiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka. Na razie wiemy jedynie tyle, że to nie bliźniaki. Oboje odetchnęliśmy z ulgą, bo jestem za filigranowa, żeby nosić w sobie aż dwa nowe życia - nie mogłabym chyba chodzić.

Choć gwiazda cieszy się z bycia w ciąży, jednak długo dojrzewała do tej decyzji.

- Mam dwójkę kochających rodziców, którzy stworzyli mi wspaniały dom. Chciałabym być właśnie taka jak oni. Zdecydowałabym się na ciążę tylko wtedy, kiedy byłabym pewna, że uda mi się taką samą atmosferę stworzyć mojemu dziecku. Nigdy nie byłam w związku, gdzie miałam 100% pewność i tak mocne uczucia.

- Kris był już dawno gotowy i chciał założyć rodzinę. Ja musiałam się do tego przekonać, ale decyzje podjęliśmy razem i była ona słuszna. Kris jest tym Jedynym.

Dannii nie planuje jednak ślubu. Jej pierwsze małżeństwo z Julianem McMahonem nie przetrwało zbyt długo, a cała sprawa rozwodowa była dla niej bardzo niemiłym wydarzeniem.

- Małżeństwo naprawdę mnie przeraża. Odrzuciłabym ten strach, ale rozwód był dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem. Moja waga poleciała w dół. Byłam szkieletorem, a to nie było ani przyjemne, ani zdrowe, ale nie mogłam tego kontrolować. Kiedy masz tyle złych wspomnień, nie chciałabyś, żeby powtórzyło się to jeszcze raz.

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
DZIEŃ 3  KUPIŁAM S...
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 3 KUPIŁAM S...
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida