niedziela 07-02-10, czytany: 14002 razy, autor: Chiccariya

Dannii Minogue na okładce Glamour (FOTO)

Szczęśliwa przyszła mamusia.

Dannii MinogueDannii Minogue / © Glamour
Przyszła mama i jurorka w Australia’s Got Talent, Danni Minogue, ozdabia okładkę marcowego wydania Glamour.

W wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi, opowiedziała miedzy innymi o tym, jak bardzo cieszy się, że jest w ciąży i czemu nie chce drugi raz wychodzić za mąż.

- Nie wiemy jeszcze, czy będziemy chcieli wiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka. Na razie wiemy jedynie tyle, że to nie bliźniaki. Oboje odetchnęliśmy z ulgą, bo jestem za filigranowa, żeby nosić w sobie aż dwa nowe życia - nie mogłabym chyba chodzić.

Choć gwiazda cieszy się z bycia w ciąży, jednak długo dojrzewała do tej decyzji.

- Mam dwójkę kochających rodziców, którzy stworzyli mi wspaniały dom. Chciałabym być właśnie taka jak oni. Zdecydowałabym się na ciążę tylko wtedy, kiedy byłabym pewna, że uda mi się taką samą atmosferę stworzyć mojemu dziecku. Nigdy nie byłam w związku, gdzie miałam 100% pewność i tak mocne uczucia.

- Kris był już dawno gotowy i chciał założyć rodzinę. Ja musiałam się do tego przekonać, ale decyzje podjęliśmy razem i była ona słuszna. Kris jest tym Jedynym.

Dannii nie planuje jednak ślubu. Jej pierwsze małżeństwo z Julianem McMahonem nie przetrwało zbyt długo, a cała sprawa rozwodowa była dla niej bardzo niemiłym wydarzeniem.

- Małżeństwo naprawdę mnie przeraża. Odrzuciłabym ten strach, ale rozwód był dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem. Moja waga poleciała w dół. Byłam szkieletorem, a to nie było ani przyjemne, ani zdrowe, ale nie mogłam tego kontrolować. Kiedy masz tyle złych wspomnień, nie chciałabyś, żeby powtórzyło się to jeszcze raz.

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...
NIC SIE NIE DZIEJE...
Julia Kobus
NIC SIE NIE DZIEJE...


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida