wtorek 29-05-07, czytany: 4003 razy, autor: Playa Barbie

Kończę z mlekiem, mówi Mills

Zabrzmiało co najmniej jak na odwyku.

Heather MillsHeather Mills / PeTA Poster
Oczywiście, że podtytuł jest przesadzony. Ma być.

Heather Mills ogłosiła światu, że postanowiła zostać weganką [weganie nie konsumują ani nie kupują żadnych produktów zwierzęcych. Dotyczy to żywności: mięsa i jego przetworów, ryb, produktów mlecznych, jajek, miodu itp., a także odzieży ze skóry, futer, wełny i jedwabiu oraz wszystkich produktów zawierających tzw. odpady z rzeźni np. większość mydeł i szamponów - więcej na temat weganizmu].

Jak podaje Daily Mail, była żona Paula McCartneya chce wykorzystać swój "status gwiazdy", aby zaprotestować przeciwko jedzeniu mięsa i piciu mleka.

- Jestem teraz weganką - to zdrowa dieta, która oszczędza zwierzęta. To dla mnie bardzo ważne, bo nienawidzę okrucieństwa - oświadczyła Mills. - Dieta roślinna jest nie tylko zdrowa dla organizmu, ale pomaga dbać o naszą planetę. Mam nadzieję, że poprzez swoją postawę przekażę coś światu.

Była modelka zrezygnowała też z mleka, ponieważ jej zdaniem powoduje ono wiele schorzeń, w tym alergie. Najwięcej obiekcji ma odnośnie jego produkcji.

- To straszne. Zabierają cielaki od matek po to, żebyśmy mogli pić ich mleko. Ono jest przeznaczone dla rozwoju małych krów, a nie młodych ludzi, czy nawet dorosłych. Jestem przekonana, że moja decyzja jest słuszna. Nigdy nie wróciłabym do jedzenia mięsa, ryb, czy nabiału.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
KOTY I MĘŻCZYŹNI, ...
SZUSZ VLOG
KOTY I MĘŻCZYŹNI, ...
Nie zatrzymasz mni...
Jula
Nie zatrzymasz mni...
zrób ją sama zrób ...
Stylizacjetv DIY SZAFECZKA
zrób ją sama zrób ...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida