środa 10-02-10, czytany: 18168 razy, autor: Playa Barbie

Pawelec: żona i dwoje dzieci na boku

Zmienił zdanie i chce widywać się z dzieckiem.

Dj PawelecDj Pawelec / © KAPiF
Marzena Popowska, partnerka Piotra Tymochowicza, wystosowała już oświadczenie, w którym opowiada, jak DJ Pawelec, czyli Paweł Trzoch, dowiedziawszy się o ciąży, namawiał ją do aborcji.

Teraz walczy o prawa do małej Nataszy, pozując na łamach tygodnika Wprost z wynikami testów DNA, które stwierdzają, że jest jej ojcem w 99.9995%.

- Byliśmy w sobie zakochani - wspomina w rozmowie z tygodnikiem o romansie z Popowską. - Kiedy Marzena była w ciąży i przez półtora roku po narodzinach dziecka regularnie się spotykaliśmy, wyjeżdżaliśmy, bywaliśmy u znajomych. Wszyscy wiedzieli, że mamy romans i że z tego romansu narodzi się dziecko.

Prawie jak małżeństwo. Tyle tylko, że Trzoch był przez ten cały czas żonaty.

W tym czasie Agnieszka, żona Trzocha, przeszła załamanie nerwowe - czytamy. - Kobieta, która od 15 lat żyła nadzieją na dziecko, dowiedziała się, że jej mąż ma dwoje dzieci z dwiema różnymi paniami: nie tylko z Marzeną Popowską, lecz także z koleżanką "Pawelca" Moniką. Według wersji Trzocha układ z Moniką miał być sposobem na zrealizowanie marzenia o dziecku w tajemnicy przed żoną.

Pawelec robi jednak z siebie ofiarę spisku kobiety:

- Kiedy Monika poprosiła, bym został ojcem jej dziecka, pomyślałem, że to moja jedyna szansa. Warunek był jeden: o niczym nie ma prawa dowiedzieć się moja żona, bo to by ją zabiło. Gdy Monika zaszła w ciążę, okazało się, że wcześniej ustalone zasady już nie obowiązują. Chciała, żebym odszedł od żony i z nią założył rodzinę.

Teraz ma aż trzy.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida