czwartek 31-05-07, czytany: 6634 razy, autor: Playa Barbie

Zapendowska zmienia zdanie

Parę lat temu wychwalała Gosię Adrzejewicz.

Gosia AndrzejewiczGosia Andrzejewicz / © KAPiF


Dziś Elżbieta Zapendowska ma o Gosi Andrzejewicz dosyć kiepskie zdanie. Fakt jednak przypomina, że całkowicie inną opinię miała jeszcze kilka lat temu, kiedy była jej nauczycielką.

Rozparta na kanapie wzięła się za ocenianie najbardziej kochanych przez publiczność i odnoszących spektakularne sukcesy piosenkarek - pisze dziennik o znanej jurorce.

Przypomnijmy: najbardziej dostało się właśnie Andrzejewicz ("beztalencie") i Magdzie Femme ("przecież to jakaś tragedia").

Fakt jednak dowiedział się, że Gosia uczyła się u pani Eli na płatnych warsztatach wokalnych, będąc jeszcze licealistką. Należało przesłać płytę demo z próbką swoich umiejętności wokalnych. Wokalistka mówi, że wtedy była traktowana zupełnie inaczej.

- Pani Elżbieta sama do mnie podeszła na zakończenie warsztatów. Powiedziała, że jestem jedną z najzdolniejszych wokalistek i że kiedyś na pewno się spotkamy, bo zabłysnę - mówi. - Byłam zaskoczona i szczęśliwa, nikt mnie wówczas przecież nie znał. Zastanawia mnie, że teraz mówi odwrotnie.

Nas tym bardziej.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Gosia Andrzejewicz...
Gosia Andrzejewicz...
selenka
selenka
 Gosia Andrzejewic...
Gosia Andrzejewic...
gosia
gosia
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida