poniedziałek 01-03-10, czytany: 21519 razy, autor: Noir

Przybylska nie będzie biła kotleta w ciuchach haute couture

Szalone dziewice ubierają się "po bożemu".

Anna PrzybylskaAnna Przybylska / © KAPiF
Anna Przybylska, która na małe ekrany wraca w produkcji Klub szalonych dziewic, opowiedziała magazynowi Show o pracy na planie.

Przybylska, która na początku usłyszała, że serial ma być podobny do amerykańskich hitów w stylu Seks w wielkim mieście, przyznaje, że nigdy nie oglądała tego typu produkcji. I choć dostała kilka kaset z Gotowymi na wszystko, powiedziała, że nie będzie ich oglądać, bo "nie chce się sugerować".

- Wiem tylko, że bohaterki Seksu w wielkim mieście były ubrane w "diory". A przecież nikt w Polsce nie uwierzy kobietom, które przez 24 godziny na dobę chodzą w szpilkach i biją kotleta schabowego w ciuchach haute couture. W Klubie szalonych dziewic wszystkie jesteśmy ubrane po bożemu, bez niesamowitej stylizacji.

Przybylska, której bohaterka sporo uwagi poświęca pogaduszkom na temat seksu, mówi, że w prywatnym życiu też lubi takie "babskie ploteczki". Aktorka ma grono przyjaciółek...

- Kiedy się spotykamy non stop śmiejemy się, rozmawiamy o facetach i seksie. Przyznam, że bardzo to lubię - mówi Przybylska.

Cały wywiad przeczytacie w Show.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Najpiękniejsze akt...
Najpiękniejsze akt...
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida