czwartek 31-05-07, czytany: 5424 razy, autor: Beverly Pills

Yoko Ono je psie mięso

Kontrowersyjny sposób protestu...

Yoko OnoYoko Ono / © Photorazzi
W celu zaprotestowania przeciwko polowaniu na lisy, które miało miejsce jakiś czas temu, kiedy to grupa, w której skład wchodził mąż Królowej Elżbiety, Filip, rzekomo zabiła lisa, artysta Mark McGowan zjadł psa corgi. Jest to ulubiona rasa Królowej Elżbiety.

Yoko Ono, która gościła ostatnio w nadawanym na żywo programie radiowym, najwyraźniej także próbowała psiego mięsa. McGowan powiedział słuchaczom, że Ono wyglądała nieco dziwnie po spróbowaniu tego dania:

- Wiem, że ludzie uważają to za obraźliwe i pozbawione smaku, ale robię to, by zwiększyć świadomość o niezdolności RSPCA (Royal Society for the Prevention to Cruelty to Animals - Królewskie Towarzystwo Zapobiegające Okrucieństwu Wobec Zwierząt), która nie zapobiegła strzałom Księcia Filipa i jego przyjaciół. Pozwoliła biednemu lisowi walczyć o życie przez pięć minut, a potem bić go kijem do śmierci.

RSPCA mówi natomiast, że nie znaleźli żadnego dowodu takiego zajścia. Oto ich oświadczenie:

- Niezależna sekcja wykazała, że lis zginął od pocisku z broni palnej i żadne inne rany czy urazy nie zostały stwierdzone.

McGowan nie zapomniał także wspomnieć, że pies, który zdechł na farmie hodowlanej smakował "naprawdę, naprawdę obrzydliwie".

Być może chciał jedynie zwrócić na siebie uwagę, jednak na pewno nie zyskał przychylnych opinii. Po jego wypowiedziach pozostaje niesmak, a są o wiele lepsze sposoby wyrażenia swojej dezaprobaty z powodu polowań, niż jedzenie psiego mięsa. Nic to nie pomogło, ale czego się nie zrobi dla rozgłosu...


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida