piątek 01-06-07, czytany: 7086 razy, autor: Beverly Pills

Rozwód Pazurów?

Więcej o ich kryzysie małżeńskim.

Cezary PazuraCezary Pazura / © KAPiF / K336109F
Wcześniej donosiliśmy już o kryzysie w małżeństwie Pazurów. Fakt przedstawia nowe szczegóły w tej sprawie.

Święta wielkanocne małżeństwo spędziło oddzielnie, a i widywani razem są rzadko. Nawet jeśli są gdzieś oboje, wyglądają na niezbyt zadowolonych, a nawet przygnębionych.

Znajomi pary, pytani o możliwy kryzys, początkowo zaprzeczają, lecz później sami dochodzą do wniosku, że jest to możliwe.

- Znam ich od lat i tak kochającej się pary dotąd nie widziałam" - mówi Faktowi znajoma Pazurów - Jednak niepokojące było ich zachowanie podczas świąt Wielkiejnocy. Weronika spakowała torbę i pojechała do swojego przyjaciela. Czarek również nie spędzał świąt w domu. Nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło!

Znajomi wspominają także niezwykłe wesele, na którym świetnie się bawili.

- To była cudowna uroczystość przede wszystkim z jednego powodu. Weronika i Czarek byli w sobie zakochani po uszy. Tak szczęśliwej pary młodej nie widziałam nigdy!

Warto przypomnieć, że małżeństwo uchodziło za nierozłączne zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej. Weronika Pazura jest producentką serialu Faceci do wzięcia, kręconego w Trójmieście. Kiedy mąż był na planie, można było być pewnym, że gdzieś w pobliżu będzie ona.

Kiedyś żona Pazury mówiła, jak wielka łączy ich miłość. Dziś stwierdza tylko, że cokolwiek by się działo, jest to ich prywatna sprawa i nie będa tego komentować.

[Na zdjęciu Weronika Pazura w Dzień Dobry TVN, 14.04.2007]


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Cezary Pazura Czar...
Cezary Pazura Czar...
 Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida