środa 17-03-10, czytany: 14980 razy, autor: Mignonne

You Can Dance - casting w Krakowie

Jak poszło byłemu panny Herbuś, Tomkowi Barańskiemu?

Tomasz BarańskiTomasz Barański / © KAPiF
Ania Mucha zdecydowanie jest ciekawszym jurorem w porównaniu do Weroniki Marczuk. Jej wypowiedzi co prawda czasami idą w kierunku mówienia o niczym, ale tylko czasami. Wojna między Egurrolą a Pirógiem trwa nadal. Tak w skrócie można podsumować jury. Jak zwykle najciekawsi są uczestnicy.

Były partner taneczny i życiowy Edyty Herbuś, Tomek Barański, pokazał, na co go stać. Co prawda nie wszyscy byli nim zachwyceni. Michał Piróg podsumował, że po tylu latach tańczenia powinien mieć dokładniejsze wykończenie ruchów. Widać, że jego przyjaźń z panną Edzią ma wpływ na ocenę. Za to Ania Mucha była nim oczarowana. Emocje na jej twarzy w trakcie jego występu pokazywały mocne zainteresowanie. Aktorka lubi być kokietowana, a na to może liczyć ze strony "Baranka". Egurrola nieraz obsadzał go w swoich choreografiach, więc nie mógł powiedzieć "nie". Ciekawe jak taki stary wyjadacz jak Barański poradzi sobie w Tel Avivie. Wiadomo, że będą od niego wymagać więcej niż od pozostałych.

Nam podobała się także ekipa pokazująca cramping. Bardzo sympatyczne chłopaki. Oczywiście nie zabrakło także dziewczynek, które przyprawiały Agustina o ślinotok. Ogólnie zapowiada się kolejna dobra edycja. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
*Czyta M. Wiśniews...
*Mirka Szychowiak-Układ*
*Czyta M. Wiśniews...
*Tęsknię*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Tęsknię*
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida