sobota 02-06-07, czytany: 8464 razy, autor: Beverly Pills

Kto dziś wygra w Jak ONI Śpiewają?

Typuje Jerzy Połomski.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk / © KAPiF / K339266F
Już dziś finał programu Jak Oni śpiewają. W rozmowie z Faktem Jerzy Połomski, wykonawca takich przebojów jak Bo z dziewczynami czy Cała sala, stwierdził, że na wygraną zasługuję Agnieszka Włodarczyk.

- Podoba mi się jej skromność. To dziewczyna obdarzona wszelkimi warunkami, aby błyszczeć na estradzie, i wierzę, że będzie się jeszcze rozwijać. I mimo że zauważam w niej pewien brak pewności siebie czy brak wiary w swoje zdolności, to i tak Agnieszka jest świetna - uzasadnia swój wybór.

Jej konkurentką jest Natasza Urbańska, która od lat śpiewa i tańczy w warszawskim Teatrze Buffo. Agnieszka natomiast, jak podaje portal dziennik.pl, nigdy nie pobierała lekcji śpiewu, a mimo to jej wykonania podbiły serca jurorów i publiczności. Natasza jednak również była wysoko oceniana.

Zwyciężczyni programu nagra solową płytę oraz wystąpi podczas festiwalu TOPtrendy, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu w Sopocie.

Czy ostatni, mniej udany odcinek zaważy na przegranej Agnieszki? Czy może to właśnie ją widzowie bardziej docenią? Odpowiedzi na wszystkie pytania dziś wieczorem w programie i oczywiście w kozackiej relacji.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Agnieszka Włodarcz...
Agnieszka Włodarcz...
Agnieszka Włodarcz...
Agnieszka Włodarcz...
Agnieszka Włodarcz...
Agnieszka Włodarcz...
Agnieszka Włodarcz...
Agnieszka Włodarcz...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida