niedziela 03-06-07, czytany: 5891 razy, autor: Beverly Pills

Doda komentuje ostatnie doniesienia

Mieliśmy rację.

DodaDoda / © KAPiF / K339614F
Potwierdziły się nasze plotki - Doda i Radek nie wrócili do siebie. To już pewne, piosenkarka definitywnie zaprzeczyła tym informacjom na swojej stronie internetowej.

Pewnie dla niektórych tak byłoby piękniej. Najbardziej bodajże znana para polskiego show-biznesu znów razem, kolejny powód do plotek. Rzeczywistość jest jednak bardziej prozaiczna. Ludzie czasem rozstają się w przyjaznej atmosferze.

Oto słowa Dody:

Gorąco pozdrawiam i całuję wszystkich internautów, którzy zawitali na moją stronę. Niezwykle bawią mnie narastające w Polsce plotki o moim "come back" :). Nie miałam i nie mam zamiaru rozstawać się w nieprzyjemnej atmosferze, obojętnie jaki byłby powód ów rozstania. Może jest to dziwne i nietypowe zważywszy na niesmak, jaki pozostawał po rozwodach innych par polskiego showbiznesu. Moja decyzja w sprawie rozwodu jest ostateczna, co nie znaczy, że nie mogę lub nie chcę z Radosławem dogadać się jak cywilizowani ludzie i mieć z nim dobre relacje jako znajomi. Nie jestem typem dzikuski, która boi się wychylić nosa w obawie przed powstaniem spekulacji. Rozumiem, że teraz jest to temat nr 1 i wszyscy są żądni sensacji, ale nie dajmy się zwariować. Pozdrawiam, GLEBA!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida