niedziela 03-06-07, czytany: 4745 razy, autor: Beverly Pills

Paris znów będzie miała kłopoty?

Czy jej piosenka jest plagiatem?

Paris HiltonParis Hilton / PromoPic
Paris Hilton znów może mieć poważne problemy z prawem. Uważa się, że jej utwór Stars Are Blind jest plagiatem piosenki zespołu UB40 Kingston Town.

Dziedziczka wyląduje niedługo w więzieniu, a już złożono kolejny pozew w jej sprawie. Oskarżono V2 Music Publishing, a także Warner Chappell Music i kompozytora/producenta Fernando Garibay o naruszenie praw autorskich.

Singiel Stars Are Blind ukazał się w zeszłym roku, a Paris określiła go tak: "trochę reggae, trochę rocka, prawdziwy mix klubowej, fajnej, wesołej muzyki".

Krytycy nie byli zachwyceni, a jeden z nich orzekł, że Paris nagrywała chyba na tylnym siedzeniu limuzyny.

Piosenka Kingston Town, napisana przez Kendricka Patricka, jest jednym z najbardziej znanych utworów, a singiel, wydany w 1989 roku, rozszedł się w milionach egzemplarzy.

Sparta Florida Group, która jest właścicielem praw autorskich do tego utworu, ma zamiar skontaktować się z muzykologiem, a potem ujawnić prasie i serwisom internetowym dowody plagiatu.

Rzeczywiście, początek obu utworów wydaje się być prawie identyczny.A może to tylko złudzenie? Sprawdźcie sami. Paris znów ma kłopoty.Paris Hilton - Stars Are BlindUB40 - Kingston TownPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Paris Hilton,Nicky...
Paris Hilton,Nicky...
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida