sobota 29-05-10, czytany: 21245 razy, autor: Noir

Lena Meyer-Landrut faworytką dzisiejszego finału Eurowizji?

Zobaczcie, kto jeszcze walczy o zwycięstwo.

Lena Meyer - LandrutLena Meyer - Landrut / Cover
Marcin Mroziński niestety odpadł z konkursu Eurowizji w półfinale, dlatego dzisiejszy konkurs będziemy pewnie obserwować "na chłodno". Tymczasem za naszą zachodnią granicą emocje sięgają szczytu. Mówi się, że wielkie szanse na zwycięstwo w tegorocznym konkursie ma 19-letnia Lena Meyer-Landrut z Hanoweru. Wokalistka zaśpiewa piosenkę Satelite.

Lena cieszy się w Niemczech ogromną popularnością. Fani cenią ją nie tylko za talent, ale i za poczucie humoru oraz naturalność.

Na portalu onet.pl czytamy, że Lena urodziła się w 1991 roku. Wychowywała ją matka. Jako dziewczynka Meyer korzystała z lekcji tańca klasycznego i nowoczesnego, ale nie skończyła żadnej muzycznej szkoły.

Oprócz reprezentantki Niemiec dziś w finale zobaczymy także wykonawców z następujących państw: Gruzja, Ukraina, Turcja, Izrael, Irlandia, Azerbejdżan, Rumunia, Armenia, Dania, Hiszpania, Norwegia, Mołdawia, Cypr, Bośnia i Hercegowina, Belgia, Serbia, Białoruś, Grecja, Wielka Brytania, Albania, Islandia, Francja, Rosja, i Portugalia.

Pod zdjęciami znajdziecie linki do piosenek, które usłyszymy dziś wieczorem. Relację z konkursu będzie można zobaczyć na żywo w TVP 1 o godz. 21.00.
Foto: welt.dePolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida