poniedziałek 11-06-07, czytany: 5568 razy, autor: Lola Gudinaf

Piotr Rubik okradziony

Ukradli mu sukces.

Piotr RubikPiotr Rubik / © KAPiF / K340970F
Piotr Rubik, mimo powszechnego ganienia i określeń "sacro-disco-polo" trzyma się nieźle.

Jego płyty i tak rozchodzą się świetnie, a w niedzielne poranki na osiedlach puszczają jego Psalm dla Ciebie. Na cały regulator, bez litości.

Mimo to nagrodę za za najlepsze wykonanie po piątkowym koncercie na festiwalu TOPtrendy odebrał nie on, ale zespół wykonujący jego piosenkę. Dlaczego?

Pogrążyli swego idola - pisze Fakt o wynikach głosowania publiczności. - Wszystkie głosy spłynęły nie na konto twórcy „Psałterza wrześniowego”, lecz tych, którzy od kilku tygodni zawzięcie z nim konkurują, choć korzystają z jego dorobku.

Zdaniem dziennika nie jest to do końca sprawiedliwe, bo zespół jedynie korzysta ze sławy, jaką przyniósł mu wcześniejszy dyrygent, wciąż wykonując jego kompozycje, tak dobrze znane w całej Polsce. Ludzie głosowali na muzykę, nie na zespół. A muzyka jest Rubika.

- Ja i tak się cieszę się - przekonywał w rozmowie z Faktem". - Publiczność przecież głosowała na moje utwory. Większość ludzi była przekonana, że głosuje na mnie - dodał. - Mam zamiar iść naprzód, nie będę latami grał tych samych utworów.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak&Piot...
Edyta Górniak&Piot...
Piotr Rubik
Piotr Rubik
piotr rubik ja ara...
piotr rubik ja ara...
piotr rubik ja ara...
piotr rubik ja ara...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida