poniedziałek 11-06-07, czytany: 3625 razy, autor: Beverly Pills

Angelina nie zawsze chciała być aktorką

Chciała działać dla dobra świata.

Angelina JolieAngelina Jolie / © Photorazzi
Angelina Jolie jeszcze dziesięć lat temu miała wątpliwości co do wyboru profesji. Bała się, że aktorstwo do niczego się nie przyczyni.

- Siedzenie i robienie wywiadów, mówienie o filmie, moim związku lub czymkolwiek innym - nie czujesz, że do czegoś się przyczyniasz - powiedziała Parade Magazine. - Nie mam nic przewicko filmom. Lubię filmy. Ale pod koniec dnia zastanawiasz się, czy jestes wartościowym człowiekiem.

Angelina, która przyznała się do samookaleczania w młodości, powiedziała także, że nie "znalazła swojej drogi", gdy rozpoczęła karierę aktorską.

- Myślę, że kiedy miałam dwadzieścia kilka lat, wiedziałam, sama z siebie, że nie prowadziłam znaczącego życia. Myślę, że nie zeszłam ze swojej drogi, tylko jej nie znalazłam. Niewiele z siebie dawałam. Moje życie nie było dla nikogo korzystne. Dlatego nie czułam się dobrze.

Jolie wyznała także ostatnio, że po śmierci chce być zapamiętana głównie z powodu swojej działalności humanitarnej, a nie aktorstwa.

Teraz ma wszystko, co chciała. Adoptuje kolejne dzieci, działa jako ambasador United Nations, przez co jej życie jest dla kogoś korzystne. Ale jakie korzysci płyną z takiej ilości wywiadów? Autopromocja? Czy to tylko taka mała nieścisłość?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Shiloh Jolie-Pitt
Shiloh Jolie-Pitt
Knox Jolie-Pitt
Knox Jolie-Pitt
Vivienne Jolie-Pit...
Vivienne Jolie-Pit...
Shiloh Jolie-Pitt
Shiloh Jolie-Pitt
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida