piątek 05-01-07, czytany: 6730 razy, autor: Playa Barbie

Violetta Villas w szpitalu

Artystka znajduje się w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych.

ViolettaVioletta / Wikipedia
Ta wiadomość zadziwiła wszystkich, nawet bliskich współpracowników pani Violetty Villas. I chociaż dyrektor szpitala nie chce o niczym powiedzieć, jest to już wiadomość sprawdzona: pani Villas od dwóch tygodni przebywa w ośrodku dla nerwowo i psychicznie chorych w Stroniu ¦ląskim.

Pan Maciej Kieres, pianista, twierdzi, że Villas przekazała mu wiadomość o miejscu pobytu za pośdernictwem gosposi. Natychmiast przyjechał do szpitala, naglony zobowiązaniami zawodowymi gwiazdy, które przecież nie mogą być zostawione same sobie.

Menedżer piosenkarki jest równie zdumiony, bo - jak twierdzi - nigdy nie zauważył u niej żadnych problemów nerwowych, a tym bardziej psychicznych.

- Rozmawiałem z nią przed świętami. Złożyliśmy sobie życzenia i wszystko było dobrze. Nie wiem, co może być przyczyną jej pobytu w szpitalu - powiedział.

Problem jest jednak z menażerią artystki, bo w trakcie jej pobytu zwierzęta zostały praktycznie bez opieki. Schronisko prowadzone przez gwiazdę musiało zostać zamknięte, czworonogi zaś trafiły do innych schronisk.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida