niedziela 11-07-10, czytany: 12624 razy, autor: Chiccariya

Kora: Jak można czarownicę pochować na Wawelu?

Gwiazda popiera Palikota.

Kora JacykowKora Jacykow / © KAPiF
Katastrofa w Smoleńsku jeszcze długo będzie wywoływać burzę komentarzy. Tym razem głos zabrała sama Kora, choć lepiej by było, żeby tego nie robiła. Na blogu posła Platformy Obywatelskiej Janusza Palikota pojawił się jej list, którego współtwórcą jest partner gwiazdy, Kamil Sipowicz.

Kora postanowiła być tak samo kontrowersyjna jak Palikot, a w swojej wypowiedzi nawiązała do porównania przez ks. Rydzyka Marii Kaczyńskiej do czarownicy.

- Jak można czarownicę pochować na Wawelu? Czy mamy dwa Kościoły katolickie w Polsce, w którym jedną i tę samą osobę jeden dostojnik nazywa czarownicą o drugi organizuje jej królewski pogrzeb?

Po pierwsze: skoro wizyta Prezydenta w Katyniu była tak ważna, to dlaczego spóźnił się on na lotnisko warszawskie 25 minut. A właśnie te 25 minut mogło ocalić życie 96 ludzi. Po drugie: część z otoczenia Prezydenta twierdzi w kuluarach, że przed wylotem Prezydent zorganizował przyjęcie dla przyjaciół. Przyjęcie to przeciągnęło się do wczesnych godzin rannych. Po trzecie: kilka minut przed lądowaniem prezydent rozmawiał z Bratem, z Bratem dla
którego to przecież wykonał zadanie i został Prezydentem. Może Brat doradził mu, żeby lądować, mimo mgły. (...) Jeżeli na te pytania odpowiedź byłaby twierdząca, to Prezydent rzeczywiście mógł przez swoją lekkomyślność a także sarmacką brawurę być współwinny tej katastrofy.

Widzicie sens w takich wypowiedziach?


Zostań fanem Kozaczka na Facebooku. Kliknij tutaj. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
milin słów
jula
milin słów
za kazdym razem
jula
za kazdym razem
Kiedys odnajdziemy...
Jula
Kiedys odnajdziemy...
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida