czwartek 15-07-10, czytany: 33955 razy, autor: Noir

Wywiad z Muchą w Twoim Stylu (FOTO)

Chuda du... zarabia więcej.

Anna MuchaAnna Mucha / Twój Styl
W najnowszym numerze Twojego Stylu króluje Anna Mucha. Na okładce widzimy ją w kobiecej stylizacji, na łonie natury. Wewnątrz wywiad - całkiem interesujący. Bo choć wydawało się nam, że o Musze wiemy już wszystko, ta rozmowa z aktorką jednak wciąga.

Przewodnim tematem wywiadu są grzechy Muchy. Aktorka podkreśla, że jej głównymi są pycha i próżność. Stwierdza jednak, że życie trochę ją utemperowało pod tym względem:

- Pycha i próżność - moje ulubione grzechy (śmiech). Może mylę je z poczuciem własnej wartości? Byłam pewna, że jestem silna i piękna. Ale gdy dwa lata temu wyjechałam do Nowego Jorku uczyć się w szkole Lee Strasberga, przez chwilę poczułam się zagubiona. W szkole byłam jedyną Polką, w Nowym Jorku nie znałam nikogo. Po zajęciach nie miałam gdzie pójść. Czułam się samotna - mówi Anna Mucha.

Aktorka opowiada także - a jakże - o powodach, dla których zaczęła się odchudzać:

- Schudłam, ale nie dlatego, że naczytałam się komentarzy o grubej Musze. Ale aktor jest do grania, jak d... wiadomo. Moja d... jest do grania. Taka jest prawda - tłumaczy aktorka. A na pytanie, czy chuda pupa więcej zarabia, odpowiada:

- Tak. Niestety sukces ma teraz rozmiar S. Właśnie po latach przerwy wchodzę na plan fabuły Och, Karol. Dostałam propozycje teatralne, na jesieni pojawię się w serialu Usta usta, codziennie czytam scenariusze.

O tym, jak Mucha radzi sobie z paparazzi i czy chce zostać mamą, przeczytacie TUTAJ albo w papierowym wydaniu magazynu.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida