piątek 30-07-10, czytany: 43591 razy, autor: Noir

Anna Kalata w sierpniowym magazynie Shape (FOTO)

Opowiada, jak zrzuciła prawie 40 kilogramów i zmieniła swoje życie.

Anna KalataAnna Kalata / © KAPiF,Shape
Była zupełnie przeciętną panią minister, dziś chce być celebrytką. Anna Kalata, którą najprawdopodobniej jesienią zobaczymy w Tańcu z gwiazdami, na łamach Shape opowiada o przemianie swojego życia:

- Datę początku przemiany dokładnie pamiętam było to 15 czerwca 2007 - wspomina była minister. - Poleciałam wtedy do Indii jeszcze jako minister pracy i spraw społecznych, z krótką wizytą. Kraj poraził mnie swoim pięknem i kompletnie innym niż w Polsce nastawieniem do życia. Wtedy też po raz pierwszy poczułam się niewygodnie ze swoim ciele. I tego samego dnia po powrocie do Polski powiedziałam sobie: "Stop, nie jem!". Właściwie ta przemiana zaczęła się już w samolocie, gdzie nic nie zjadłam. Ogarnęło mnie jakieś metafizyczne uczucie: "tak, to jedyna dobra droga".

Kalata podkreśla, że do efektu, jaki możemy dziś podziwiać, doszła sama:

- Nie nikt mi nie doradzał: ani w dobieraniu garderoby, ani w wyborze fryzury czy kolorów. To zrodziło się wewnętrznie: nagle zaczęłam patrzeć w sklepach na ubrania, które mierzyły młode zgrabne kobiety. Wiele lat nie chodziłam w dżinsach, teraz mam ich pełną szafę. Bardzo dużą rolę w przemianie stylu odegrały też Indie, które nauczyły mnie przede wszystkim miłości do kolorów. Poczułam w sobie magię barw, a myślę, że tego nie można się nauczyć. Uważam za wielki sukces, że wsłuchuję się w to czego pragnę. Jestem osobą szczęśliwą, zawsze taka byłam, ale teraz to jest jeszcze spotęgowane. Ziarenko radości rośnie wewnątrz mnie - mówi była pani polityk.

Cały wywiad znajdziecie w magazynie Shape.Anna Kalata przed metamorfozą


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida