piątek 30-07-10, czytany: 43544 razy, autor: Noir

Anna Kalata w sierpniowym magazynie Shape (FOTO)

Opowiada, jak zrzuciła prawie 40 kilogramów i zmieniła swoje życie.

Anna KalataAnna Kalata / © KAPiF,Shape
Była zupełnie przeciętną panią minister, dziś chce być celebrytką. Anna Kalata, którą najprawdopodobniej jesienią zobaczymy w Tańcu z gwiazdami, na łamach Shape opowiada o przemianie swojego życia:

- Datę początku przemiany dokładnie pamiętam było to 15 czerwca 2007 - wspomina była minister. - Poleciałam wtedy do Indii jeszcze jako minister pracy i spraw społecznych, z krótką wizytą. Kraj poraził mnie swoim pięknem i kompletnie innym niż w Polsce nastawieniem do życia. Wtedy też po raz pierwszy poczułam się niewygodnie ze swoim ciele. I tego samego dnia po powrocie do Polski powiedziałam sobie: "Stop, nie jem!". Właściwie ta przemiana zaczęła się już w samolocie, gdzie nic nie zjadłam. Ogarnęło mnie jakieś metafizyczne uczucie: "tak, to jedyna dobra droga".

Kalata podkreśla, że do efektu, jaki możemy dziś podziwiać, doszła sama:

- Nie nikt mi nie doradzał: ani w dobieraniu garderoby, ani w wyborze fryzury czy kolorów. To zrodziło się wewnętrznie: nagle zaczęłam patrzeć w sklepach na ubrania, które mierzyły młode zgrabne kobiety. Wiele lat nie chodziłam w dżinsach, teraz mam ich pełną szafę. Bardzo dużą rolę w przemianie stylu odegrały też Indie, które nauczyły mnie przede wszystkim miłości do kolorów. Poczułam w sobie magię barw, a myślę, że tego nie można się nauczyć. Uważam za wielki sukces, że wsłuchuję się w to czego pragnę. Jestem osobą szczęśliwą, zawsze taka byłam, ale teraz to jest jeszcze spotęgowane. Ziarenko radości rośnie wewnątrz mnie - mówi była pani polityk.

Cały wywiad znajdziecie w magazynie Shape.Anna Kalata przed metamorfozą


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
PREZENT DIY
stylizacjetv
PREZENT DIY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
NARTY W CORTINA D'...
Susz (Subskrybuj aby być na bieżąco)
NARTY W CORTINA D'...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida