piątek 13-08-10, czytany: 6838 razy, autor: Noir

Jennifer Aniston odpiera zarzuty Billa O'Reilly

Publicysta zarzucił jej, że ma destruktywny wpływ na społeczeństwo.

Jennifer AnistonJennifer Aniston / © PR Photos
Jennifer Aniston nie ma chłopaka, ale bardzo chciałaby mieć dziecko. A jako że współczesna medycyna jest w stanie zaoferować aktorce (i wielu innym paniom) możliwość zajścia w ciążę bez kontaktu z ojcem dziecka, Aniston nie wyklucza, że skorzysta z takiej możliwości.

Otwarte wypowiedzi Aniston na temat macierzyństwa bez partnera nie spodobały się konserwatywnemu publicyście kanału FOX, Billowi O'Reilly, który kilka dni temu skrytykował Jennifer za to, że daje zły przykład młodym dziewczynom i ma destruktywny wpływ na społeczeństwo. A że wypowiedź dziennikarza odbiła się szerokim echem w mediach, Aniston postanowiła odpowiedzieć na zarzuty:

- Oczywiście, że w idealnym scenariuszu mamy dwoje rodziców w dojrzałym wieku. Rodzicielstwo jest jednym z najcięższych zajęć na ziemi. I, rzecz jasna, wiele kobiet marzy o znalezieniu księcia z bajki z ojcowskim instynktem, ale tym, którym nie udało się znaleźć ich Billa O'Reilly, medycyna - co mnie cieszy - dostarcza kilku innych rozwiązań - odparła Aniston.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Pitt,Jolie,Aniston
Pitt,Jolie,Aniston
Romances Stars
Romances Stars
Brad Pitt and Jenn...
Brad Pitt and Jenn...
Brad Pitt and Jenn...
Brad Pitt and Jenn...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida