poniedziałek 18-06-07, czytany: 15511 razy, autor: Beverly Pills

Krągłości Moniki Bellucci

Aktorka jest z nich dumna.

Monica BellucciMonica Bellucci / © PR Photos
Monica Bellucci (zobacz tapety) przykłada wielką wagę do swojego wyglądu. Jest także dumna ze swoich seksownych krągłości.

- Moje ciało jest dla mnie takie ważne. Moja twarz, moje ramiona, moje nogi, moje ręce, moje oczy, wszystko. Używam wszystkiego, co mam. Dziś, jeśli kobieta wygląda lub czuje się zmysłowo, czuje się też winna, ale piękno nie rządzi się jakimikolwiek prawami, nie ma sposobu, by być piękną - powiedziała Esquire magazine.

- Piękno jest jak Ferrari, ponieważ musisz wiedzieć, jak nim prowadzić. Piękno może ci służyć, jeśli wiesz, jak się z nim uporać. Jeśli nie wiesz, natrafiasz na ścianę i giniesz.

Aktorka wierzy także, że granie postaci, które kierują się namiętnościami, pozwala jej zmienić wizerunek kobiecego ciała wśród płci pięknej.

- Kiedy myślisz o włoskiej aktorce, myślisz o tych bardzo silnych, pięknych kobietach z mocną tożsamością - kobietach, które zrobią wszystko dla ich własnych namiętności.

Nam także podobają się krągłości Moniki. Z chęcią zobaczylibyśmy takie kobiety na wybiegu. Kozaczek jest jak najbardziej na tak.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Monica Bellucci
Monica Bellucci
Monica Bellucci
Monica Bellucci
Monica Bellucci
Monica Bellucci
Monica Bellucci
Monica Bellucci
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida