środa 25-08-10, czytany: 9962 razy, autor: Noir

Heidi Montag i Spencer Pratt już się pogodzili

Zdaje się, że wkrótce opublikują swoją seks taśmę. Są umówieni na rozmowę.

Heidi MontagHeidi Montag / © PR Photos
To się nazywa medialny szum! Od kilku tygodni media plotkarskie rozpisują się o wielkiej kłótni, jaka miała się wywiązać między Heidi Montag i Spencerem Prattem. Spór dotyczył seks taśmy, do której posiadania przyznaje się ciągle jeszcze mąż Heidi.

I choć papiery rozwodowe leżą już w sądzie, teraz okazuje się, że para nadal bardzo się kocha i nie może bez siebie żyć.

Spencer opuścił Malibu, w którym - jak powiedział - czuje się samotny i bezdomny bez swej kobiety. Przyleciał do Heidi, która spędza czas na Kostaryce. Ta jest niby oburzona, obrażona i zniechęcona, ale z drugiej strony sama przyznaje, że nadal kocha Spencera, nie podoba się jej tylko jego sposób postępowania.

Informatorzy donoszą też, że małżonkowie są już umówieni z przedstawicielem Vivid Entertainment - wydawcą treści pornograficznych, który jest zainteresowany kupieniem ich erotycznej kasety.

Nie warto chyba zatem wierzyć w zapewnienia Heidi, że żadnej kasety nie ma. Wkrótce pewnie pojawi się na rynku, a Spencer z zadowoleniem spojrzy na kilka dodatkowych cyferek na swoim koncie. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
POMYSŁY NA PREZENT...
SZUSZ
POMYSŁY NA PREZENT...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
(subskrybuj kanał ...
SZUSZ VLOGMAS -7 MIKOŁAJKI
(subskrybuj kanał ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida