poniedziałek 30-08-10, czytany: 24358 razy, autor: Noir

Przyjaciele mówią o Edycie Górniak

W Gali jubileuszowy artykuł na temat gwiazdy.

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF
Gala pokusiła się o przygotowanie zbiorczego wywiadu z przyjaciółmi, znajomymi i współpracownikami Edyty Górniak. Tekst jest swego rodzaju laurką z okazji 20-lecia pracy artystycznej piosenkarki.

Wśród osób, które wypowiadają się na temat divy są między innymi były partner Górniak, Robert Kozyra, Krzysztof Krawczyk oraz Elżbieta Zapendowska.

Kozyra o Górniak mówi tak:

Żaden wielki artysta nie jest łatwy. Pan Bóg zawsze daje talent z szaleństwem: Marilyn Monroe, Salvador Dali, Marlon Brando i również Edyta Górniak. Ona jest nadwrażliwa. Przeszkadza to jej w życiu, w pracy. Ale Edyta jest lepszą bizneswoman, niż się komukolwiek wydaje. Szybciej myśli i kalkuluje niż niejeden biznesmen. Mogłaby trzy razy sprzedać i kupić każdego, kto chce zrobić z nią interesy. Tylko, że teraz Edyta nie jest w stanie sama wszystkiego udźwignąć. Ma dziecko i poświęca mu każdą wolną chwilę. Ma świra na punkcie Allana. Edyta jest fantastyczną matką.

A Maria Szabłowska, dziennikarka muzyczna uważa że Edyta:

Ma to, co posiadło niewiele piosenkarek w naszej muzyce rozrywkowej. Predyspozycje gwiazdorskie. Z czego, tak mi się wydaje, biorą się jej kłopoty. Wiele zachowań, które się jej wytyka, są ze wszech miar usprawiedliwione. Kiedy wróciła po latach do Opola, zaśpiewała piosenkę, a później się rozpłakała, Edyta w październiku 2009 roku. wielu było tym oburzonych. Przecież ona wychowywała się w Opolu i jej wielkim marzeniem, jeszcze z dzieciństwa było, żeby zaśpiewać na tamtej scenie. Musiała się wzruszyć!

Więcej ciekawych wypowiedzi na temat Edyty Górniak znajdziecie TUTAJ.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida