poniedziałek 06-09-10, czytany: 9097 razy, autor: Noir

Prawnicy Dariusza Krupy zarzucają Górniak mówienie nieprawdy

Chodzi o wywiad na temat podziału majątku.

Dariusz KrupaDariusz Krupa / © KAPiF
Kilka dni temu pokazaliśmy Wam wywiad z Edytą Górniak, w którym piosenkarka opowiadała o braku decyzji co do podziału majątku jej i Dariusza Krupy.

Prawnicy byłego męża piosenkarki zareagowali na wypowiedzi Górniak pisząc sprostowanie. Zostało ono zamieszczone na stronie Wideoportalu, z której pochodziła rozmowa z Górniak.

A oto, co piszą prawnicy:

Nieprawdą jest, co mówi Pani Edyta Górniak:

- "No, ale minęło półtorej roku i nie odzyskałam ani złotówki z mojego majątku (...)", gdyż podział majątku nie został dokonany, a wszystkie jego składniki pozostają wspólne zarówno Pani Edyty Górniak, jak i Dariusza Krupy".

- "Ja bardzo intensywnie pracowałam na całą rodzinę, cały dom, utrzymywałam wszystko", gdyż "oboje małżonkowie, pracując wspólnie, razem utrzymywali rodzinę".

- "Ja nie rozumiem postawy Darka dlatego, że ja chyba nie potrafiłabym spać spokojnie przez półtorej roku ze świadomością, że godzę się na taką niesprawiedliwość, bo to jest po prostu nieuczciwe", gdyż brak dokonania podziału majątku nie nastąpił z winy Dariusza Krupy. Gdyby Pani Edycie Górniak rzeczywiście zależało na dokonaniu podziału, mogła w każdej chwili wystąpić na drogę postępowania sądowego."


Jak widać, choć sprawa sądowa dotycząca podziału majątku jeszcze się nie zaczęła, już budzi kontrowersje i wywołuje niesnaski. Relacje byłych małżonków nie należą już chyba do
"poprawnych".


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak i Da...
Edyta Górniak i Da...
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak i Da...
Edyta Górniak i Da...
 Edyta Górniak, Da...
Edyta Górniak, Da...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida