piątek 17-09-10, czytany: 12893 razy, autor: Noir

Koncert w Opolu: To była chałtura i gniot!

Tak o jednej z imprez mówi dyrektor artystyczny Festiwalu.

OpoleOpole / © KAPiF
Nie ma to jak samokrytyka... To, co zauważyło wielu widzów oglądających opolski koncert "Serialowy przebój lata", zauważył również dyrektor artystyczny całego festiwalu, Jarosław Kęcik. W wywiadzie dla Nowej Trybuny Opolskiej powiedział on wprost, że koncert był... chałturą i gniotem.

Postaram się przeżyć fakt, że podpisałem się pod wyjątkowym gniotem - mówi dyrektor, po czym dodaje: - o była chałtura w najgorszym możliwym stylu. Według mnie oczywiście. Ale okazuje się, że koncert ten miał świetną oglądalność, a z punktu widzenia telewizji to ta oglądalność jest recenzją, i to bardzo dobrą. Bo liczy się tylko oglądalność w tak zwanej grupie komercyjnej, czyli w wieku 16-49 lat. Zatem buntując się przeciw temu koncertowi i separując się od niego - wedle telewizyjnych kryteriów - wyszedłem na durnia.

Mimo tragicznego poziomu i złego przygotowania artystów (nie przychodzili na próby, nie nauczyli się tekstów, wyszli na totalnych amatorów) dyrektor show widzi pewne pozytywy:

Jedyny plus to taki, że telewizja zarobiła trochę kasy, którą może wyda na ciekawe rzeczy. Mnie żal artystów, których nie było w Opolu....

Relację z sennych przygotowań do koncertu zamieściliśmy tutaj, zaś fotki z imprezy możecie obejrzeć TUTAJ.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida