sobota 18-09-10, czytany: 38308 razy, autor: Noir

3. odcinek Mam talent - odkryliśmy polskiego Biebera?

Tym razem sporo muzyki, taniec i akrobacje.

Mam TalentMam Talent / mamtalent.plejada
3. odcinek III edycji Mam talent pokazał, że walka o zwycięstwo może być w tej serii niezwykle zażarta.

Pojawiło się dużo młodych ludzi, ujmujących, szczerych i skromnych. Aplauz widowni wzbudził 18-letni Jacek, czyli Szwarcuś. Chłopak, który tańczy od półtora roku rozruszał wszystkich, choć przyznał, że zjadała go trema.

Mamy też kandydata do tytułu polskiego Justina Biebera. To uroczy 14-latek, Damian Skoczyk, który w znakomitym stylu zaśpiewał (i zagrał) piosenkę Eltona Johna. Na Facebooku pojawiły się już pierwsze komentarze dziewczyn - ależ będzie przystojny, gdy dorośnie.

Kolejnym talentem wokalnym okazała się Katarzyna Sochacka. 20-latka zaśpiewała piosenkę z repertuaru Jewel. Dla mnie jesteś produktem skończonym. Jesteś rewelacyjna - podsumowała Foremniak.

Mamy murowanego finalistę - oświadczył po występie Piotra Lisieckiego Marcin Prokop. Śpiewający i grający na gitarze Piotr przeszedł dalej sam, bez partnerki, z którą się zaprezentował. Wojewódzki nie mógł wyjść z podziwu Ale talent odkryliśmy! -
szeptał.

W 3. odcinku pojawili się również akrobaci. Po występie Karolev Family całe jury wyznało, że ma... mokro w gaciach. Foremniak powiedziała, że potrzebuje bardziej.

Z ciekawostek warto też wspomnieć o panu Czesławie, czyli Kabarecie Tenor. Występ mężczyzny i kobiety w jednym na tyle spodobał się jurorom, że zaprosili śpiewaka do dalszej części show.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Kamil
Kamil
Kamil Bednarek
Kamil Bednarek
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida