poniedziałek 20-09-10, czytany: 8764 razy, autor: Bijou

Katarzyna Figura przyznała, że ma problemy w małżeństwie

Związek na odległość jest bardzo trudny.

Katarzyna FoguraKatarzyna Fogura / © KAPiF
W najnowszym numerze Gali możemy przeczytać ciekawą rozmowę z Katarzyną Figurą. Aktorka ostatnio coraz rzadziej pokazuje się na warszawskich salonach, co sprawiło, że pojawiły się spekulacje na temat jej małżeńskich problemów. Okazuje się, że nie były one wyssane z palca. W wywiadzie dla czasopisma gwiazda wyznała:

- Coś się w naszym życiu z Kaiem stało. Jesteśmy małżeństwem, a jednak Kai jest w San Francisco, ja z dziewczynkami w Warszawie. Dwa razy dziennie rozmawiamy przez skype'a, spędziliśmy kilka tygodni razem w Stanach, Kai za miesiąc przyjeżdża do Warszawy. Więc jesteśmy razem, a jednak oddzielnie.

W rozmowie pojawiło się również pytanie o to czy aktorka przeżywa kryzys wieku średniego. Trudno w to uwierzyć, ale Katarzyna Figura powoli zbliża się do pięćdziesiątki Jej odpowiedź bardzo nam się spodobała:

-Podobam się sobie taka, jaka jestem teraz. Nie ubolewam, zaczęłam oglądać się wokół mnie i nagle zdałam sobie sprawę, że to jest NAPRAWDĘ kryzys wieku średniego! Powiem więcej – z całą radością się w nim panoszę i odkrywam na nowo. Po pierwsze: nie ma innego wyjścia. Nie zatrzymamy czasu. Żaden najbardziej sprawny skalpel, krem za 5 tysięcy złotych czy najwspanialszy seks nie zatrzyma upływających lat i nie zwróci nam młodości. Liczy się tylko energia życiowa, wewnętrzna siła. Wówczas pozostajemy młodzi, nawet gdy przybywa nam lat.

Cały, niezwykle ciekawy wywiad możecie przeczytać w najnowszej Gali lub tutaj.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
PREZENT DIY
stylizacjetv
PREZENT DIY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
NARTY W CORTINA D'...
Susz (Subskrybuj aby być na bieżąco)
NARTY W CORTINA D'...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida