wtorek 21-09-10, czytany: 52912 razy, autor: Krevetka

Marcin Tyszka w szczerej rozmowie dla Gali

Wierzy w wielką karierę Weroniki Rosati i Alicji Bachledy-Curuś.

Marcin TyszkaMarcin Tyszka / © KAPiF
Marcin Tyszka stał się znany szerszej widowni dzięki udziałowi w programie Top Model. Jako juror, nie przebiera w słowach i bywa, że doprowadza bardziej wrażliwe uczestniczki show do łez.

Jednak ci, którzy nieco bardziej interesują się modą kojarzą go już od dawna. Można powiedzieć, że Tyszka to najbardziej rozchwytywany polski fotograf mody. Mimo że ma dopiero 34 lata pracował m.in. z Millą Jovovich, Laetitią Castą czy Lindą Evangelistą. W wywiadzie udzielonym Gali wypowiada się na temat polskich gwiazd:

- Od razu wiedziałem, że Alicja Bachleda-Curuś ma światło w sobie i na pewno zrobi karierę. (...) Drugą osobą, w którą zawsze wierzyłem, jest Weronika Rosati. Ma to „coś”. Teraz zabrałem ją na imprezę „Elle” w Paryżu i na drugi dzień wszyscy mnie pytali: „Kim jest ta piękna aktorka?”. Stylistka „Elle” (..) powiedziała mi, że Weronika przypomina jej młodą Elizabeth Taylor i że niedługo będą o nią zabiegać w najbardziej prestiżowych pismach na świecie. Nie ma osoby, która nie zwróciłaby uwagi na Weronikę.

Miejmy nadzieję, że Tyszka się nie myli. Kto jak kto ale on powinien potrafić stwierdzić czy ktoś ma zadatki na gwiazdę czy nie.


Więcej o Marcinie Tyszce w najnowszym numerze tygodnika Gala (do przeczytania również tutaj). 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
milin słów
jula
milin słów
za kazdym razem
jula
za kazdym razem
Kiedys odnajdziemy...
Jula
Kiedys odnajdziemy...
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida