czwartek 21-06-07, czytany: 7294 razy, autor: Beverly Pills

Britney, z dala od siostry!

Rozkaz mamusi.

Britney SpearsBritney Spears / © PR Photos
Od jakiegoś czasu toczy się walka pomiędzy Britney Spears, a jej mamą Lynne. Teraz przenoszą ją na młodszą siostrę piosenkarki, Jamie Lynn.

Troskliwa mamusia zakazała Britney kontaktów z siostrą. Wszystko zaczęło się od pewnego incydentu w Las Vegas.

- Tej nocy Lynne była niańką, a Britney chciała iść na imprezę. Zmuszała Jamie Lynn, by przymierzała jej ubrania i chodziła w nich, a potem mówiła, że chce ją wziąć ze sobą. Lynne położyła temu kres - podaje informator.

- Ona nie chce, by Jamie Lynn wplątała się w narkotyki albo kroczyła złą ścieżką. Od czasu gdy Britney zaczęła podupadać, monitorowała relacje między Britney i Jamie Lynn. Powiedziała młodszej córce, że dopóki z Brit nie będzie lepiej, powinna trzymać się od niej z daleka, chyba, że chce ją kontrolować.

- Britney nie lubi, gdy mówi się jej, co ma robić. Chcesz, by poszła w lewo, pójdzie w prawo. Ona po prostu taka jest - kończy swoją relację.

Ja widzę w tym zakazie sporo poczucia winy i chęci zrzucenia jej na kogoś innego. Może gdyby mama zajęła się wcześniej odpowiednio starszą córeczką, ta nie znalazłaby się teraz w takim stanie. Teraz jednak można ją krytykować i zająć tą młodszą. Lepsze to, niż przyznanie się do winy.

Na zdjęciu Jamie Lynn.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida